Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone kártya aktiválás...

Vodafone kártya aktiválás másképp?

Figyelt kérdés
Vettem egy vodafone kártyát és aktiválni akartam fel is hívtam az ügyfélszolgálatot ahol az adataim kitöltésénél megszakadt a hívás. Most meg nem tudom, hogy tudnám elérni őket telefonon mert a menüben már nem mondja be, hogy kártya aktiválása. Hogyan tudnám mégis aktiválni?
2016. máj. 7. 04:17
 1/2 anonim ***** válasza:
a 1270 es ügyfélszolgálatot ingyen tudod hivni aktiválatlanul is, ott valamelyik almenuben keresd az ugyintezo kapcsolása opciot! internetrol is lehet aktiválni, vagy egy vodafonos uzletbol is, csak akkor kellenek a szemelyi irataid is!
2016. máj. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az 1270en már próbáltam épp ez a problémám, hogy egyik opció sem az ami nekem kellene, az oldalukon is próbáltam aktiválni de azt írja ki miután aktiválnia kellene, hogy az oldaluk sajnos jelenleg nem működik de már több hónapja ez van.
2016. máj. 27. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!