Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3 Mini állandó...

Samsung Galaxy S3 Mini állandóan leáll. Ötletek?

Figyelt kérdés
Szervizben még nem voltam vele, a garancia pedig lejárt egy éve (lassan két éves a telefon). Gondoltam tájékozódom előtte, hátha van rá megoldás/tipp. Ha nincs wifi bekapcsolva csak zenét hallgatok vele, vagy esetleg olvasok rajta, akkor szépen elvan órákig is. Viszont ha a wifit bekapcsolom nem sokkal azután, hogy a telefont, mindegy mennyire van feltöltve, lekapcsol. Néha hagyom állni egy 10 percet bekapcsolás után, letakarítom a szemetet és optimalizálom az akksit és akkor megint elvan egy darabig még wifivel is, aztán ha már 2-3 app megy egyszerre, megint leáll. Szinte csak alap appok vannak rajta meg battery doctor, pár CM app a tisztításhoz. Az akksi fém részét is óvatosan letisztítottam, nem lett jobb tőle, ugyanúgy leáll hirtelen. Van, hogy töltő nélkül be sem tudom kapcsolni, mert bekapcsolás közben vagy után perceken belül kikapcsol. Szerintetek egyszerűen új akksi kell, vagy más lehet a probléma?

#Samsung #Samsung S3 Mini #telefon leállás
2016. máj. 7. 09:45
 1/2 anonim válasza:
Anyukám telefonjával is ez volt (Samsung Galaxy S3 mini), 3x cseréltünk aksit , 2-2 hétig ment jól, utána újra nem ment. 2x volt szervízben, mi a végére vettünk neki egy új telefont.
2016. máj. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az S3 mini sajnos már új korában sem volt épp egy csúcstelefon. Szerintem ezek a dolgok egyértelműen azt jelzik, hogy itt az idő lecserélni.
2016. máj. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!