Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha előfizetéses vagyok, és...

Ha előfizetéses vagyok, és telefonnal akarok vásárolni, akkor az előfizetésből kapott pénzt veszik le?

Figyelt kérdés
Telekomos vagyok (T-mobile) és nem tudom hogy ha telefonon vásárlok akkor az előfizetés (ami ugye tartalmaz x MB netet, és x Ft-ot) akkor a pénzből veszik le vagy pedig plusszba rászámolják?

2016. máj. 7. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Az előfizetésed havidíját csak beszédre, illetve SMS-re tudod elhasználni.

Minden egyéb költést a havidíjadon felül számláznak.

2016. máj. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha levvenné a pénzből akkor az azt feltételezné, hogy kevesebbet fizetnél amikor kijön a számla. Vicces is lenne, ha pl. havi 3000Ft-ot kéne fizetni az előfizetésre, aztán ha vásárolok valamit pl. 2000Ft-ért és levonnák ebből a 3000-ből akkor már csak egy ezres lenne a csekken amikor megkapom. Aztán ha többet vásárolok akkor a végén még a szolgáltató fizet nekem. Szép is lenne ha így működne.
2016. máj. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Szerintem a kérdező nem így gondolta.

A Telekomnál a kisebb csomagokba úgy működik, hogy mondjuk fizetsz 3000 Ft-ot, és azt 100%-ban lebeszélheted mondjuk 30 Ft-os percdíjjal. Na most ezt a 3000 Ft-ot akkor is ki kell fizetni ha semennyit nem beszéltél, meg akkor is, ha csak a felét beszélted le. Ha viszont lebeszélted a 3000 Ft-ot, utána a havidíjon felül megy tovább a 30 Ft-os percdíj. Ha 1 perccel mentél túl, akkor 3030 Ft-ot kell fizetni.

Ez mobilvásárlásnál természetesen nincs így. Az minden esetben a havidíjon felül megy.

2016. máj. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát én úgy értettem hogy vannak ezek az előfizetéses csomagok, amiben pl. nálam 30MB net és 2000ft van. Ha a telefonomon akarok vásárolni pl. 500ft-ért akkor azt az 500 ft.ot az alapból kapott 2000ft-ból vonják le, vagy pluszba rászámlázzák? Köszönöm az eddigi válaszokat (1. válaszoló így értette?)
2016. máj. 7. 16:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a telefonomon akarok vásárolni pl. 500ft-ért akkor azt az 500 ft.ot az alapból kapott 2000ft-ból vonják le


Azért ha ezt rendesen átgondolod akkor magadtól is rájöttél volna, hogy ez marhaság. Ha levonnák akkor neked kevesebbet kéne fizetni és még azt is megkapod amit vettél.

Úgy a logikus ha fizetsz egy szolgáltatásért és vásárolsz valamit akkor többet kell fizetned. Sajnos így működik a világunk.

2016. máj. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!