Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » WAPért kell külön havidíjat...

WAPért kell külön havidíjat fizetni vagy csak annyit fizetek, amennyit ténylegesen használom?

Figyelt kérdés

Nokia, T-mobile.

Fltöltőkártyás vagyok.Nem szeretnék előfizetéses wapot, mert nem érné meg. Csak akkor használnám, ha több napig nem kerülök számítógépközelbe.

De szerintem feltöltőkártyás mobilra nem is lehetne előfizetéses wapot. Vagy lehet? Hogy van ez? :) És ha nem előfizetéses wapom lesz, az mennyibe fog kerülni, ha néhány percig használom?


2010. ápr. 8. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért akarsz Wapot? Vegyél mobilinternet előfizetést, mert egyébként nagyon drága. Én már megszívtam. (3 MB forgalom után fizettem 4700 Ft-ot!!)
2010. ápr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak csomagok amik havonta X mega letöltést biztosítanak fix összegért.Csak úgy csomag nélkül nem éri meg WAP -ozni mert oltári trága
2010. máj. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha nincs wap csomagod, akkor csak annyit fizetsz, amennyit használod, egyébként én egyszer letöltöttem az opera minit atelomra. megnyitottam a freemail-em, és mire bezártam kaptam egy sms-t, hogy az egyenlegemből 750 forint elment, csak azzal, hogy megnyitottam a freemailt. egyébként én is feltöltőkártyás vok.
2010. máj. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!