Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan lehetne meg tudni,...

Honnan lehetne meg tudni, hogy ki hívogat szám nélkül?

Figyelt kérdés
2008. szept. 24. 13:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
CSAK rendőrségi feljelentés alapján. Lehetőleg előre (mármint hogy figyeljék, hogy a jövőben ki hív). Utólag sokkal macerásabb lenyomozni.
2008. szept. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Evil ***** válasza:
76%
csak ha bemész a rendőrségsre azzal,hogy téged hívogatnak nagyívben fognak szarni rá és jól kiröhögnek.
2008. szept. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hogy (később) kiröhögnek, de kötelességük nyomozni. Ugyanis a telefontársaságoktól hozzájuk került át ez a feladat. Tehát szabályos, rendes feljelentés, tényállás felvétele, majd nekiállnak és vizsgálódni fognak. Nem hiszem, hogy túl sok időt rászánnának - de, ha rendszeresen hív valaki, az le fog bukni.
2008. szept. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Evil ***** válasza:
64%
És mi lesz a feljelentés alapja?mert ha nem fenyegetnek vagy valami hasonló akkor biztos ,hogy nem fognak nyomozást indítani.
2008. szept. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Most hivogat vagy csörget?Mert engem csörgetnek de én tudom ki az.Szóval ha csak csörget azzal nem fog a rendőrség meg senki figlalkozni.
2008. szept. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Velem is megtörtént ez. Egy darabig kíváncsi voltam, hogy ki lehet, mert mindig hajnalban hívott, megvárta, hogy felvegyem, és nem szólt bele egy szót sem. De lehetett hallani, hogy valaki van a vonal végén.

Éjszakára csak lenémítani szoktam, de amikor láttam, hogy hívogat, direkt nem némítottam le, és a többedik hívásnál azt mondtam neki, hogy nyugodjon meg, mindig fel fogom venni a telefont, ha sok a pénze, csak hívogasson nyugodtan. Azóta nem hív....:))

2008. szept. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Fel is veszem és nem szol bele egy szót sem.
2008. szept. 24. 15:04
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Tisztázzunk valamit:

- ha tudod, hogy ki hív, akkor feljelentheted, ha zaklat.

- ha NEM tudod, hogy ki hív, akkor a feljelentés alapján a rendőrség KINYOMOZZA neked, ha tudja. Az nem biztos, hogy megmondják (ugye személyiségi jogai vannak) - de, ha látják, hogy zaklat, akkor eljárnak vele szemben.

2008. szept. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Próbálkozhatsz a rendőrséggel, de nemigazán fognak foglalkozni veled.

Hasonló cipőben jártam, volt hogy percenként hivogattak órákon keresztül, a végén már bele is szólt a telefonba, elküldük a francba, de nem hagyta abba. Bementünk a rendőrségre, hát mit ne mondjak, nem igazán foglalkoztak velünk. Azt mondta a rendőr, váltsak számot. Sajnos ez lett a vége....

2008. szept. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt ilyen, valaki hívogatott, aztán odáig fajult a dolog, hogy kéjesen lihegett a telefonba, ki tudja, mit csinált közben...

Hanyatt-homlok rohantam be a rendőrségre, ahol az ügyeletes tiszt szó szerint a képembe röhögött. Közölte, hogy nekik, akik villamosok által szétkaszabolt testeket legóznak össze nap mint nap, nincs idejük ilyen csacskaságokra.

Valamint azt is közölte, hogy ha valaki megfenyeget halálosan telefonon, az is csak szabálysértés, nem bűncselekmény, így nem tudnak mit csinálni, hogy csak liheg. És nem is akarnak semmit csinálni.

Ezek után elgondolkodtam, hogy miért is költik rájuk az adófizetők pénzét, ha csak akkor intézkednek, mikor már vér folyik??


DE! ha mégis a feljelentés mellett döntesz, vidd magaddal a párod (feltéve, hogy te is nő vagy), mert egy férfivel szemben talán nem mernek olyan flegmák lenni.

2008. szept. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!