Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a baj a Google Play Áruházz...

Mi a baj a Google Play Áruházzal? Miért van szerverhiba?

Figyelt kérdés

Van egy Samsung Galaxy Grand Prime telefonom és egy Samsung Galaxy Tab 4 7.0 tabletem.

Most kaptam a telefont és amikor beindítottam, akkor az első lépéseket csináltam és amikor odaérünk, hogy 'Kapcsolat ellenőrzése', akkor kiírja, hogy ez eltarthat néhány percig, de vagy fél órát vártam és kiírta, hogy túl sokáig tart, és bejött az átugrás opció. Rákattintottam, utána bejött a telefon, de amikor hozzá akarok adni egy Google fiókot, akkor bejön az ellenőrzés és 1-2 perc múlva kiírja, hogy sikertelen bejelentkezés, "nem lehet megbízható kapcsolatot létrehozni a szerverrel." Már párszor próbálkoztam az alaphelyzetbe állítással, meg amit az interneten írnak, de semmi nem sikerült. Nem lehet baj a wifivel, ugyanis a Galaxy áruházból letöltöttem egy alkalmazást, és böngészni is tudok. A tabletnél meg az áruház nem tölt be, most jelenleg egy 'RH-01' hibát jelez, utánanéztem, megcsináltam, amiket írtak, de így sem sikerült ott se. Mi lehet a baj? A Google szerverrel lehet valami gond? Vagy várjak, hátha megjavul magától?



2016. máj. 8. 16:31
 1/8 anonim válasza:
Szia. Nekem is ugyanez a bajom. Samsung Galaxy Grand Prime telefonom van. Sikerült megoldást találnod vagy sétáljak be a telefonoshoz?
2016. jún. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Írtam privátba neked!
2016. júl. 10. 17:16
 3/8 05201205 válasza:
Szia. Nekem is ugyanez a bajom. Ha esetleg találtál rá megoldást akkor tudnál segiteni?
2016. szept. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szia! Írtam privátba neked!
2016. okt. 12. 16:13
 5/8 anonim válasza:
Esetleg nekem is tudsz mondani egy megoldást?
2016. nov. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Írtam! :)
2016. dec. 27. 23:17
 7/8 A kérdező kommentje:

Leírom ide is a saját problémám megoldását! :)

Az én bajomat a modem lecserélése javította ki. Kicserélték a

2016. dec. 27. 23:19
 8/8 A kérdező kommentje:

Bocsi, véletlenül elküldtem!

Szóval, leírom ide is a saját problémám megoldását! :)

Az én bajomat a modem lecserélése javította ki. Kicserélték a régit egy erősebbre és jobbra, utána már működött minden! Esetleg akinek a kérdésemben összefoglaltak alapján olyasmi problémája van, annak ajánlom, hogy egy másik wifire csatlakozzon, hogy ott működik-e. Mert nekem máshol rendesen működött, és ha nektek is működik a Google Play Áruház, akkor valószínűleg a ti wifi-modemetekkel lesz a gond, de nem biztos, nekem speciel ez volt.

Remélem tudtam segíteni! :)

2016. dec. 27. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!