Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom milyen telefont...

Nem tudom milyen telefont vegyek?!?!

Figyelt kérdés
Valaki segítene benne? :/ (azt tudom hogy samsungot akarok )

2016. máj. 8. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
vedd meg a legdrágábbat az a legjobb
2016. máj. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%

Micsoda gondok. Jó dolgodban azt sem tudod, mihez kezdj. Szánalmas vagy. A világ szerencsétlenebb felén nincs tiszta ivóvíz. Máshol napi húsz forintból élnek.

Ha azt sem tudod, hogy mire költsd a pénzed, akkor ne költs semmire, mert nincs is rá szükséged!

2016. máj. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Imádtam az okostelefonokat, mert lehet buzulni velük jó sokat, de többször cserbenhagytak, amikor telefonként kellett volna funkcionálni. Nem volt elég hangos, szétesett, de főleg lemerült.

Azóta úgy gondolkodom, hogy legyen egy olcsóbb gombos strapatelefon, és mellette egy nagyobb kijelzős tablet egy netes sim kártyával.

A telefon nem hagy cserben, és van egy, az okostelefonnál sokkal jobb eszköz is a tarsolyomban.

2016. máj. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először is mennyit költenél rá, és mire használnád?
2016. máj. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!