Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mtk6592 (mediatek6592) process...

Mtk6592 (mediatek6592) processzor?

Figyelt kérdés

A haverom telefonjába egy mediatek6595proci van,8 maggal,1.7ghz-el.

Szerintetek jol vihet egy telefont?

Tudtok olyan telefonokat amelyikbe hasonlo proci van?



2016. máj. 9. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
gyenge gpu ami miatt szívni fogsz játékoknál pl:. az ősrégi tegra 3, snapdragon 400-on jobban megy az asphalt 8 mint ezen, inkább írj egy összeget és hogy mehet-e külföldi rendelés.
2016. máj. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Inkabb magyaroszágon belül rendelnék.:) Olyan 100-ig mehetek,nemrég kezdtem dolgozni ès sokat utazok emiatt.És nem sajnálom rá most így a pénzt.:)
2016. máj. 9. 23:27
 3/6 Emberek ***** válasza:

Meizu MX4-ben találtam ilyen processzort

[link]


Ami ehhez hasonló szerintem a Huawei P8 Lite, másról nem tudok

2016. máj. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is,nem ismerem őket,eddig samsung galaxz y-om volt
2016. máj. 9. 23:41
 5/6 anonim ***** válasza:
De inkább azt mond milyen telefon az ,mert nekem lenovom van és azt hiszem szintén Mtk proceszor van bene 4 magos 1,3 ghz és elégé jól megy igaz nincsenek játékok rajta ,lenovo tabom ugyan ugy 4 magos MTK proceszor van bene és kitünöen visszi a játékokat.
2016. máj. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló van, de szuper erős, gyors.
2016. máj. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!