Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S4-et vegyek?

Galaxy S4-et vegyek?

Figyelt kérdés
Már régóta kinéztem magamnak. De azt mondták, hogy mivel régi már nemsokára letölteni se tudok majd alkalmazásokat mert nem lesz újabb szoftver (vagy mi). Igazából annyira nem értek ehhez, szóval valaki tudna segiteni, hogy ez így van-e vagy hogy?

2016. máj. 10. 14:17
 1/7 anonim válasza:
Én nekem s4 van az erősebbik fajtából. Legszívesebben belehajítanám a napba az andoriddal együtt és a le nem törölhető, haszontalan hulladék alkalmazásaival. Hülye voltam anno érte kiadni 150-et. Most se nagyon érné meg az árát. Kamerája elég jó, sok benne a hasznos dolog, de nicns rajta fénykép meg van 1 játékom, és 16 giga szabad helyből van fél giga felhasználható. Na, ilyen az s4.
2016. máj. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ma sem rossz még, de tény, hogy már közel sem elittelefon, mint anno volt, az áráért pedig ma már sokkal jobbakat is lehet kapni (például Huawei P8), és hát igen, a Samsungok szoftveres támogatottsága nem éppen hosszúéletű. Mondjuk az S4 az Android 3. legfrisebb verzióját még megkapta (5.0 Lollipop), amivel egy ideig még kényelmesen el lehet lenni, de 5.1 Lollipop és 6.0 Marshmallow már tuti nem lesz rá!
2016. máj. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Em mar nem vennék elvault szoftver stb huawei p8 lite ál jobban jársz.
2016. máj. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem S4-em volt, mikor kijott. Aztan ra fel evvel ketszer leesett, es annyi volt a kijelzojenek.


A baratomnak meg mindig s4-e van, de rettenetesen utalja, tobbszor csinalt gyari visszaallitast, mert egyszeruen nincs rajta hely, es tele van ki nem hasznalt appokkal.


Amig nekem volt samsungom, igyekeztem kihasznalni a telefon minden kepesseget, de ra kellett hogy jojjek; lehetetlen.

Olyan appok vannak rajta gyarilag, amikre ra sem nez az ember, mert nem kell! Van rajta persze ertelmes is es a kameraja is szep napfenyben (de melyik telo nem), de annyi mindenre lehetne az appokat hasznalni, hogy elkezdesz maniakus telefonnyomogatova valni, es elkezded atalakitani az eletedet, h ki tud hasznalni a telefont. Szoval teljesen felesleges dolgok vannak rajta, es van apphasznalo zombiva valsz, vagy felhuzod magad, h nincs helyed a telodon.


Szoval osszetort az S4esem, es utana vettem 100 euroert egy lumiat. A telefon 2 eve van nalam, es a kovetkezo hatasok lettek:

Nem nyomogatom a telefonomat.

Hah.


A kameraja napfenyben veri az s4est.


Hatulutoje, h keves appot lehet letolteni, es ennek a bigyonak nincs elso kameraja. Valamint en a mai napig nem igazodtam ki a zenehallgaton beluli lehetosegekrol, mert... fogggalmam sincs,h mit ert alattuk, hiaba nyomkodom XD


Ja, es a telefon tobbszor leesett mar, szet is esett, pocsolyaban is elmerult kemeny 20 mp-re, de semmi baja nincs :D

2016. máj. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 evig S4 LTE volt (S7-re csereltem le) Akinek nem volt eleg a tarhely,annak annyit mondok ra,hogy BOVITHETO! A nem torolheto appokat meg KI LEHET KAPCSOLNI! En rengeteg appot telepitettem ra ,min. 100-at,es meg igy sem lassult be tulsagosan. Persze felesleges ennyi app ra,de ugy gondoltam majd jol johetnek... :)
2016. máj. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor még nézelődök kicsit milyet lenne érdemes venni :)
2016. máj. 13. 11:03
 7/7 anonim válasza:

Nekem s4-em van, semmi gond vele, egy csomo alkalmazas van ra leszedve, es megcsak be sincs lassulva. A kameraja eleg jo, bar igaz, hogy mar eleg "regi" telefon.

Viszont az enyem is sokszor leesett, sot, meg vizbe is esett, es semmi baja.

Viszont ajanlom az S7-et, baromi jo telefon!:)

2016. máj. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!