Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen fülhallgatót vegyek...

Milyen fülhallgatót vegyek maximum 6 ezerért?

Figyelt kérdés
2016. máj. 11. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Amelyik kényelmes számodra, ennyiért szinte ugyan azt kapod mindegyik esetében, így a kialakítás és a használt anyagok minősége a kérdés.
2016. máj. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sony MDR-EX110LP: fülhallgató vagy

Sony MDR-EX110AP: headset

2016. máj. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Xiaomi Piston 3

Xiaomi Hybrid Dual Drivers

2016. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Végül 5900 Ft-ért a Xiaomi Piston 3 fülest vettem (azért is mert Xiaomi telefonom van és a fülhallgatóról is jókat írtak a fórumokon)


Egy kis vélemény ha valaki fontolóra veszi, hogy ilyet vesz:

Pozitívumok -->

- Igényes csomagolás, jól néz ki a tartója (bár ez nem annyira lényeges)

- Kib**ott jól szól :D Mély hangokat is de szépen adja, ahh :$

- Kapunk hozzá XS,S és L méretű szilikonharangokat

- Vezérlőgombok is nagyon hasznosak, nem kell mindig a telefont előkapni ha másik zenére akarunk lépni

- a kábel bevonata se olyan mint a régi hagyományos füleseimnek. Nem is tudom mivel van bevonva... csak annyit tudok, hogy a gubancolódás ellen véd, amivel én mindig is küszködtem :D

- Mikrofonja is jól teljesít, telefonlására tökéletes


Negatívum -->

Nekem még sose volt ilyen fülbedugós kialakítású headsetem. Kicsit fura volt elsőre, sőt kényelmetlennek éreztem. Viszont még mindig kényelmesebb tesóm skullcandy fülesénél.

U.i: félóra használat után már teljesen megszoktam és egyáltalán nem zavar, hogy ilyen fülbemászós a cucc - mint a fülhallgatók nagy része (egész kényelmesnek is mondható így utólag már).

Szóval ez a kialakítás nem is annyira negatívum már, csak nekem volt fura, mert nem használtam még ilyet.


Összességében: Jó vétel volt, nagyon jól szól. Csak ajánlani tudom.

2016. máj. 19. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!