Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Leálló alkalmazások Samsung...

Leálló alkalmazások Samsung S4 mini andoridos telón, Google Play szolgáltatási hiba (Igénylő:com. Google. Android. Gsf. Login)?

Figyelt kérdés
Rengeteg alkalmazásom leáll abban a pillanatban,hogy megnyitom,pl. Snapchat,Google,ill. képeim,zenéim,videóim tűntek el/sérültek meg.A Snapchat azt írja,hogy a Google Play Szolgáltatások at le kell töltenem a használatához,de amikor megnyitom az áruházat,be kellene jelentkeznem egy fiókkal,viszont sehogy nem jó,valami szerverhibát ír. Egy pár napja UPC-s lettem,eddig Telenor-os voltam,szóval ki kellett kódolni a telefont,hogy lehessen beletenni UPC-s kártyát.Lehet,hogy ez valami utólagos veszteség?Mit csináljak?Nagyon idegesítő,főleg a rengeteg kép elveszítése miatt.Persze azt tudom hogy ilyenkor eltűnhetnek dolgok a mobilról,de Apukám azt mondta,neki minden jó volt,ezért csak egy olyan két hete ráraktam a képeimet a laptopomra,azóta viszont lettek újak is.Na,a lényeg,mihez kezdjek?

2016. máj. 11. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:

A google play csak akkor fog működni, ha csinálsz egy ép egészséges g-mail os fiókot.

Én a laptopomon csináltam, és amikor jó volt, ugyanazt felraktam a telómra is. Nagyon jól együttműködik a két eszköz. Folyamatosan megosztanak minden képet, doksit, névjegyeket stb.

2016. máj. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ui: a laptopomon w10 fut, a telom Androidos.
2016. máj. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!