Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyanúsan olcsónak találom az...

Gyanúsan olcsónak találom az iphone 6 plushoz képest máshol 128gb 320 ezer forint. Itt meg a 64gb os verzió is ugyanennyi. Valaki ismeri ezt az oldalt? Megéri innen rendelni? Vagy ez kamu?

Figyelt kérdés
Http://www.luxoryshop.com/termek. Php? Product=apple_mgac2gh_a_iphone_6_plus_128gb_space_gray
2016. máj. 11. 21:10
 1/9 A kérdező kommentje:
nézzétek itt a 64gb-os is drágább jóval [link]
2016. máj. 11. 21:11
 2/9 A kérdező kommentje:
bocsi a leírásban rossz linket adtam meg vagy nemtudom miért nem nyitja meg [link]
2016. máj. 11. 21:13
 3/9 anonim ***** válasza:

Az általános véleményre hagyatkozva, józan ésszel kipótolva én messze elkerülném ezt a 'boltot'.


A legtöbben azt mondják, hogy nem érkezett meg a termékük, ha előre utalással fizetsz, tuti, hogy nem kapod meg amit rendelsz.

2016. máj. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utanvetellel vennem
2016. máj. 11. 21:25
 5/9 anonim ***** válasza:

Még azzal sem vennék semmit az oldalról.


Ahol ennyire olcsó valami, ami alapjáraton túlárazott, az vagy lopott, vagy hamis. (vagy mindkettő)

Egy ilyen terméket nagyon könnyű hamisítani, sok esetben észre sem venni a különbséget, csak akkor, amikor pár hét után furán viselkedik.

2016. máj. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor holl tudnam megvenni viszonylag olcson?tudsz valami oldalt?
2016. máj. 11. 21:44
 7/9 anonim ***** válasza:
2016. máj. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rajottem miert olyan olcso mert az a luxoryos az iphone 6plus a masik meg iphone 6S plus en meg wz utobbit szeretnem :D
2016. máj. 11. 22:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is nagyon sokat agyaltam, amikor telóvásárlás előtt álltam. Valóban nagyon csábítóak azok az oldalak, ahol több 10 ezerrel olcsóbban lehet őket megrendelni. Végül arra jutottam, hogy nem éri meg kockáztatni, hogy esetleg átvágnak, a garanciával, vagy lopott a telefon stb. Hosszú távon úgyis mindig kiderül, hogy az olcsó a drága. Így inkább biztosra mentem, és az Apple.hu-ról rendeltem meg, bár ott többe került. így most nyugodt vagyok, hogy azt kaptam, amit kértem is, trükközés nélkül, és van egy jó telefonom :D
2016. máj. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!