Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Átküldtem bluethoothon a...

Átküldtem bluethoothon a telefonomról a laptopra a képeket, de nincsenek sehol? Lent

Figyelt kérdés
Nem olyan sok, kb 50 képet, meg 1-2 videót küldtem át a laptopomra a telefonomról bluethoothon keresztül. Nem írt ki mappát, hová küldi, és most nem is találom sehol a laptopon. Pedig legalább háromnegyed vártam, míg mind átment.Valaki tud segíteni?
2016. máj. 11. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Kell lenni egy "Bluetooth folder"nevű mappának.Általában a dokumentumokban szokott lenni de fejből nem tudom.
2016. máj. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sajnos nincs ilyen nevű mappám se a dokumentumokban, se máshol. :(
2016. máj. 11. 22:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy mellé ment.

Amúgy a fájlkezelőben rákeresel a mai nap módosított és *.jpg vagy amilyen kiterjesztésűek a képeid.

2016. máj. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt a mai napon módosítottat hol keressem a fájlkezelőben? Egyébként a legutóbbi fájlokban sincsenek benne a képek.
2016. máj. 11. 22:44
 5/6 anonim ***** válasza:
nezd meg milyen neven mentek a kepek, es a laptop intezojen indits egyik nevvel keresest
2016. máj. 12. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megvan! Köszönöm szépen! Bár a kb 50nek csak a felét küldte át, nem tudom miért.
2016. máj. 12. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!