Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel onetouch pixi 3...

Alcatel onetouch pixi 3 esetében mit lehet kezdeni azzal hogy a kamera által készített képeket nem tudom küldeni se viberen se messengeren, mert azt írja hibás fájlformátum? Lehet ezen segíteni?

Figyelt kérdés
Azt írja hibás formátum v. sérült fájl. Illetve valamilyen oknál fogva csak a telefon memóriába hajlandó menteni, ha átállítom sd kártyára akkor nem ment. Pedig van rajta 7 Giga szabad hely.
2016. máj. 13. 07:16
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ez tipikus Alcatel hiba. Nekem Idol 2 mini s készülékem van és ha sd kártyára mentek bármit, ezt írja ki. Így csak a telefon tárhelyével tudok bármit is kezdeni. Nekem azt mondták, hogy nem bírja el az sd kártyát. Ami kicsit gáz tekintve h 4gbs kártya van benne és elvileg 32ig bővíthető lenne :D alig várom h lecsereljem :D
2016. máj. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!