Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8 lite vagy Xiaomi...

Huawei P8 lite vagy Xiaomi Redmi Note 2 (/3)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagy gondban vagyok :D

A fent említett 3 telefon között nem tudok dönteni. A xiaomit szerintem kínából rendelném meg, mivel ugye úgy olcsóbb, viszont nem tudom, hogy erre jönnek e még plusz költségek (vám, áfa)? Illetve meghibásodás esetén hogy működik a szervizelés?

Persze a két márka megbízhatósága, tartóssága, pozitívumai, negatívumai is érdekelnének.

Köszönöm a segítséget! :)



2016. máj. 13. 09:01
1 2
 1/16 HUN_Sector ***** válasza:
P8 lite-om van, én nagyon még vagyok elégedve vele. Egyedül az akksi ami lehetne nagyobb
2016. máj. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha kínai webshopból rendeled, de eu raktárból jön akkor megúszod a vámolást. Egyik telefonnal se igazán nyúlsz mellé, bár a redmi note 3/3 pro erősebb valamivel.
2016. máj. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Note 3pro
2016. máj. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
De ne kinabol mert nincs rajta magyar nyelv és play én note 3 prot fogok venni az eustockrol
2016. máj. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Ez a note 3 pro felkeltette a figyelmem :D Ha az eustockrol veszem, még jó áron is van, csak kicsit úgy érzem, kockázatos, mert csak 1 év rá a gari, és nincs "kézzel fogható" cég, szervíz...

2016. máj. 13. 22:04
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondta hogy nincs?

[link]

Nincs nálunk megbízhatóbb nincs is.A Redmi Note 3 Pro meg sokkal jobb mint a P8 Lite mindenben.A Kirin-ből meg mindig a jó GPU-t használjuk.

2016. máj. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
*mindig a jó GPU-t kispórolják és elég gyengét raknak bele.Nem tudom hogy jött ide az...
2016. máj. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi, jó tudni, hogy van ilyen is. Megnéztem a telefonokat, itt nem láttam note 3 pro-t... Gondolom (vagyis nyilván) csak a náluk vásárolt termékekre adnak garit, a többit pénzért szervizelik...
2016. máj. 13. 22:36
 9/16 anonim ***** válasza:
Az összes EUStock-os telefon megkapja.
2016. máj. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi:) Még lenne egy kérdésem: mit jelent az, hogy ha magyar szoftverrel kapjuk, akkor nem frissül az interneten keresztül? Sehogy sem lehet frissíteni? Bocsánat, elég tudatlan vagyok ezen a téren. :)
2016. máj. 13. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!