Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy iPhone 4S-re akarok...

Egy iPhone 4S-re akarok beruházni. Lenne valami hátránya? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy iPhone 4S-t. Nem divatból, nem menőzésből.

Nem is az a léyneg, hogy most nem olyan drága, mert már 5 éves.

Átlag felhasználásra kellene, telefonálás, netezés(Facebook meg ilyenek), semmi játék, zene hallgatás és fényképezés.

Megéri még, ha jó áron hozzá juthatok?



2016. máj. 13. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Arra meg minden más 60K-s Androidos telefon elég.A 4S meg már elég elavult.Inkább írd le hogy mennyid van rá,mert ha nem villogni kell akkor teljesen felesleges.
2016. máj. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az uj iphone 4S nem 5 éves. És a szoftvere is más, mint a régi 4 -es volt. Nagyon jó vásárnak tartom, én most vettem a feleségemnek 60000.- Eddig nem volt okom megbánni. Te meg ha használtat akarsz venni, nehogy beleess a szokásos csapdákba. Pl nem tisztázott az eredet, a műszaki állapot, stb.
2016. máj. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Vannak olcsóbb készülékek, felesleges ennyi pénzt elszórni egy túlárazott termékre.
2016. máj. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A lényeg, hogy teljesen megbízni csak az iOS-ben tudok, nem is 1 Andoridos telefonom volt, és csak szívko vele.

Hát kb. 150-170 euróm lenne.. Amiből tudnék venni valamilyen tényleg, 1,5-2 évig is kiálló telefont. :)

Előre köszönöm a segítséget :D

2016. máj. 13. 20:53
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem az, mert tényleg, nem klónt tudnék venni elég jó árban.. Csak mindenki leszólja a 4S-t azért, mert ugye 2011-es.

Volt már 1 napig nálam a telefon, igaz használtan, de tényleg megállta a helyét, de kíváncsi vagyok, mit gondoltok ti/önök :D

2016. máj. 13. 20:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt hogy eljárt az idő felette és hiába van rajta az alma,elavult már.Ha meg az a lényeg hogy stabil legyen akkor ennél jobbat ennyiért nem találsz:

[link]

Ez még megállja a helyét 1-2 évig mert hosszú ideig lesz támogatva.

2016. máj. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. máj. 13. 21:21
 8/8 Lenaleen válasza:
Nekem egy 4s-em van és rendkívül gondolkodom rajta(több mint gondolkodás) hogy 1 hónap múlva cseréltem egy új iphonera vagy egy lg-re. Egyszerűen brutál lassú, Facebook, messenger alig tolt be rajta...a Safari meg csak-csak. De ezen az appok, örök valóságnak tűnik egy-egy üzenet vagy értesítés betöltése. Nekem iOS 7 van rajta, és nem is enged ra újabbat tenni. És hiába mondtok bármit és lehet savazni de nekem ez előtt egy Samsung s4-em volt és esküszöm hiányzik...néha néha igaz megdöccent vagy ritkán lefagyott de egy újraindítás és annyi, de ezen kezdem azt érezni hogy semmi nem segít. Nyilván az is benne lehet a pakliban hogy pont ilyet fogtam ki és vannak olyanok aminek még semmi baja nincs. De ha te is egy ilyet fogsz ki azt durván meg szívod.
2016. máj. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!