Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS, lenovo a6000 szerintetek...

SOS, lenovo a6000 szerintetek mit csináljak? (bőv. Lent).

Figyelt kérdés
A telefonom pár napja csak pár százalékra tudta csak feltölteni magát, most meg már semennyire sem, csak a lenovo logoját mutatja, és bekaapcsolni sem tudom. Szervízbe csak a legvégső esetben szeretném csak vinni mert nincs rá most annyi pénzem. Tudom ,hogy megkéne próbálni egy gyári visszaállítást, de igy ,hogy nem tudom bekapcsolni lehet előtte biztonsági meeeentést cssinálni, mert nagyon fontos lenne hogy minden adatom megmaradjon (főleg a képeim) . Ha csak a szervizes megoldás marad akkor kb. Mennyibe kerülne? +az adataim megmaradnának?

2016. máj. 14. 13:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Én meg bántam hogy lenovot vettem(A7000)!

Három hónap és már szervizben van (képernyője elromlott)!

Amugy ha van garancia vidd be a szervízbe!

Ha nincs nézz utána a neten lehet hogy az akksi ment tönkre. Egyébként vedd ki az sd-t és reset-eld!( Bekapcsólógomd+A hangerő gombokat(mind a kettőt).

A recovery-ben meg töröld az user data-kat!

2016. máj. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!