Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent samsung galaxy s7...

Mit jelent samsung galaxy s7 edge-en az "elmulasztott ébresztés"?

Figyelt kérdés
Pár napja vásároltam a készüléket, és két napja folyamatosan elalszom reggelente, mikor ránézek, hogy miért nem csörgött az ébresztő akkor ezt írja ki. Minden jól van rajta beállítva, csináltam lefekvés előtt próba ébresztéseket is, és akkor csörgött. Akkor reggelente miért alszom el?

2016. máj. 15. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a telefon hibája, te nem kelsz fel rá.
2016. máj. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél egy vekkert.
2016. máj. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kamelas válasza:
Nem veled van a baj. Az okoát sajnos nem tudom, erre próbálok rájönni, de az van, hogy néhány naponta random megáll az idő a samsungjainkon, van hogy nappal van hogy éjjel és amikor ez az állapot tart éppen nem tud megszólalni az ébresztő, hisz nála épp az aktuálisan kiírt megált idő van, majd később mikor méltóztat frissíteni kiírja, hogy jah közben volt egy elmúlasztott ébresztőd is!
2021. dec. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!