Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont válasszak?

DarveX239 kérdése:

Milyen telefont válasszak?

Figyelt kérdés
Szeptembertől középiskolás leszek. Kéne egy olyan telefon, ami szép fényképeket csinál, legalább 2 GB Ram-mal rendelkezik. Ugyanakkor nem szeretnék sokat költeni egy okostelefonra. Egy középkategóriás készülékre gondoltam 50000-65000 Forint között.Szeretném vele mind a 4 évet kibírni.Valaki tud ajánlani a fenti adatokhoz megfelelő telefont? Előre is köszönöm a válaszokat.

2016. máj. 16. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom pl. Huawei p8 Lite kb abban az árfekvésben van amit mondtál, 2gb rám és szerintem képeket is jókat csinálhat, na me persze jól is néz ki!
2016. máj. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dobj ra meg egy 10est es akk kapsz egy xiaomi redmi note 3 prot annal jobbat ennyi penzert nem kapsz
2016. máj. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is gondoltam A Huawei P8 Lite-ra és tulajdonságban is megtetszett. Az lenne még a kérdésem, hogy a P8 Lite és P8 Dual miben különbözik egymástól?
2016. máj. 16. 12:57
 4/7 anonim ***** válasza:
A P8 Lite-ot azért nem ajánlom mert az aksi nagyon gyatra,és hiába van ilyen tudása ha épp gyenge üzemidő miatt nem lehet kihasználni,a kijelző fényerője a másik gyengéje.Ilyen árfekvésben egyértelműen a Xioami Redmi 3,+10 Redmi Note 3 Pro és ezek mindenbe jobbak,a Kirin meg elmarad 3D-s teljesítményben a gyenge GPU miatt.
2016. máj. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Heló. Én a Samsung Galaxy J5-ajánlom ebben a kategóriában. Gyors, ilyen árba jobbat nem kapsz csak kínait.
2016. máj. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm a válaszokat!
2016. máj. 16. 15:40
 7/7 A kérdező kommentje:
Valószínű, hogy a Xiaomi Redmi 3-mat fogom választani. Ára is jó, tudása is. Meg a 4100 mah-s akkumulátorról nem is beszélve! :O Wow
2016. máj. 16. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!