Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meglévő hűségidő új telefon?

Meglévő hűségidő új telefon?

Figyelt kérdés
Van egy LG G3-am. 2 éves hűség idő van rá ami 2016 december 15.-én jár le. De én szeretnék egy új telefont egy Iphonet (még nem tudom pontosan milyet,hányast)Lehetséges ez? Mennyit kell fizetnem mármint nem havonta hanem ott helybe az Iphonre alapra.
2016. máj. 16. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Erőt veszel magadon és bebattyogsz egy szolgáltatói üzletbe. Előadod az elképzelésedet és minden variációt pontosan meg tudnak majd mondani neked.
2016. máj. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Készpénzért annyi telefont veszel amennyit csak akarsz.

Készülékváltás viszont csak a hűség lejárat előtt 3 hónappal lehetséges, azaz ha részletre szeretnél egy telefont, akkor szeptember 16 után kezdheted az ügyintézést.

Vagy kihozol egy újabb előfizetést, ahhoz vehetsz részletre telefont, de a havidíjat is kell fizetned.

2016. máj. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

ma 13:54

Nem teljesen valós a válaszod.

Igaz, a kérdező nem írta a szolgáltatóját, de pl. a Telenornál bármikor cserélhetsz készüléket bizonyos feltételek mellett.

2016. máj. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Telenoros vagyok
2016. máj. 17. 16:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja most már értem. A telenorosok nem képesek elolvasni a szolgáltatási feltételeket.

[link]

2016. máj. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
vagyis telekomos,bocsánat
2016. máj. 19. 16:22
 7/7 anonim ***** válasza:

"vagyis telekomos,bocsánat"


Lásd a #2 választ továbbra is.

2016. máj. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!