Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Olyan problémám lenne, hogy nem tudok csatlakozni a google fiókomhoz. "Sikertelen bejelentkezés. Nem lehet megbízható kapcsolatot létrehozni a szerverrel. " Valakinek valamilyen ötlet?

Amit próbáltam eddig:

- idő, dátum módosítása

- szoftver újratelepítés, javítás, frissítés

- Gyári beállítások visszaállítása

2016. máj. 16. 16:54  Privát üzenet  

A válasz
Nem a te google fiókod; nem a te telefonod; elírod a fióknevet , a jelszót. Hirtelen ennyi jut eszembe. Amiket meg ideírtál, hogy végigcsináltad, az semmit sem jelent.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2016. máj. 16. 19:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Eddig esélyt se adott a telefon, hogy legalább megpróbáljam beírni. Már most sikerült odáig eljutnom, hogy megadhatom az adataimat, de ahogy megadom azonnal kidob a Play Áruház. A Youtube és a chrome csak egyszerűen nem lép be a fiókba, de maga az appok használhatóak.

Ja és az én google fiókom és az én telefonom. A felhasználónevet és a jelszót sem írom el. Több címmel is próbálkoztam, még újat is csináltam.

# 2/2Időpont 2016. máj. 16. 20:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Megbízható telefon a Huawei Y5 készülék?
Bluechip.hu, Canyon Power Bank 4400mAh . Megbízható?
A problémám az volna, hogy nem tudok bejelentkezni a google alkalmazásokba! Azt írja ki, hogy sikertelen bejelentkezés, nem lehet megbízható kapcsolatot létrehozni a szerverrel!...
Mi a megoldás, ha ezt a hibaüzenetet kapom fb-ba való bejelentkezéskor: Ez a kapcsolat nem megbízható . Nem garantálható, hogy a kapcsolat biztonságos. Ennek a webhelynek viszont...
Mi a teendő akkor, ha be akarok lépni a Google Playbe, de azt írja, hogy Sikertelen bejelentkezés Nem lehet megbízható kapcsolatot létrehozni a szerverrel?
Tudtok mondani Budapesten olyan megbízható labort, ahova lehet menni önköltségen vérvételre bejelentkezés/beutaló/stb nélkül?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!