Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan problémám lenne, hogy...

Olyan problémám lenne, hogy nem tudok csatlakozni a google fiókomhoz. "Sikertelen bejelentkezés. Nem lehet megbízható kapcsolatot létrehozni a szerverrel. " Valakinek valamilyen ötlet?

Figyelt kérdés

Amit próbáltam eddig:

- idő, dátum módosítása

- szoftver újratelepítés, javítás, frissítés

- Gyári beállítások visszaállítása



2016. máj. 16. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem a te google fiókod; nem a te telefonod; elírod a fióknevet , a jelszót. Hirtelen ennyi jut eszembe. Amiket meg ideírtál, hogy végigcsináltad, az semmit sem jelent.
2016. máj. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Eddig esélyt se adott a telefon, hogy legalább megpróbáljam beírni. Már most sikerült odáig eljutnom, hogy megadhatom az adataimat, de ahogy megadom azonnal kidob a Play Áruház. A Youtube és a chrome csak egyszerűen nem lép be a fiókba, de maga az appok használhatóak.


Ja és az én google fiókom és az én telefonom. A felhasználónevet és a jelszót sem írom el. Több címmel is próbálkoztam, még újat is csináltam.

2016. máj. 16. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!