Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont ajánlotok...

Milyen okostelefont ajánlotok kis kezű nőknek? (samsung)

Figyelt kérdés
Az a problémám,hogy kicsi a kezem,így a nagy telefonok kiestek. Samsungot szeretnék venni és kb 80.000ft om van rá. A munkám miatt fontos,hogy jó minőségű képeket csináljon. Főleg makro képeket fogok vele csinálni ezért jónak kell lennie a kamerának.
2016. máj. 16. 17:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna... Szenvedtem telefonválasztáskor a kis kezem miatt. Nekem most Galaxy A3 (2015-ös, nem az új) van, ennek 4,5-ös a kijelzője, kamera is egész jó, bár azt nem nagyon használom. Nekem maga a Samsung kezelőfelülete annyira nem jön be, de ez az egyetlen gondom vele. Ez meg mindenkinek a saját ízlésétől függ. (:
2016. máj. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Tegnap megvettem a telefont, és nem is láttam az utolsó kommentelőt, de képzeld nekem is ez a típus jött be, csak én az A3 2016-ot vettem meg! Nagyon meg vagyok vele elégedve.Pont tökéletes a kezemhez, a kamerája is nagyszerű.Legalábbis nekem tökéletesen megfelel munkához is! :) Köszönöm a segítséget! Szép napot mindenkinek!
2016. máj. 20. 17:04
 13/14 anonim ***** válasza:
Nagyon meg fogod vele szívni xD
2016. máj. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Miért? Van tapasztalatod ezzel a telefonnal?

Most nagyon boldog vagyok vele :) ha tönkremegy majd veszek másikat :)

2016. máj. 22. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!