Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Védőfólját hogyan helyezzek...

Védőfólját hogyan helyezzek fel a képernyőre úgy, hogy ne kerüljön alá por?

Figyelt kérdés
Eddig sehogy sem sikerült, már egy fólját el os rontottam, vettem egy újat. Mindig több helydn por kerül alá és ott buborékos lesz. Sehogy sem sikerül olyan makulátlanul föltenni, ahogy a bedmutató filmeken látni. Lány vagyok.
2016. máj. 17. 19:54
 1/4 anonim válasza:
Ha bemész egy telefonos boltba (ahol ilyeneket árulnak, meg tokokat, stb), ott szerintem felteszik neked. Én is egy ilyen helyen rakattam fel az üvegfóliámat (amit netről rendeltem), 500 ft-ot kértek érte.
2016. máj. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szirty ***** válasza:

Kell hozzá egy kis gyakorlat és kézügyesség.

Por ellen (utólagos eltávolítás) kiváló a cellux (TIXO) ragasztó szalag.

Youtube-on több tippet is találhatsz:


https://www.youtube.com/results?search_query=telefon+f%C3%B3..

2016. máj. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké köszi. beviszem a szolgáltatóhoz. Ott az ügyfélbehívón van olyan menüpont, hogy szervíz. Talán az jó lesz.
2016. máj. 17. 22:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyél rá üveget, annak olyan vastag gél rétege van, hogy egy kis por elveszlik benne.
2016. máj. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!