Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak én nem tudok okos telefon...

Csak én nem tudok okos telefont használni?

Figyelt kérdés
Vettem egy iPhone 4S-t, de nem tudom használni. Többször próbáltam nem megy. Visszatértem a NEM OKOS telefonomra. Létezik még valaki a Földön, aki szintén nem tud okos telefont használni?

2016. máj. 18. 00:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Kell hozza raklap erdeklodes, hogy megtanuld hasznalni. Es persze az sem art, ha igenykent merul fel nehany szolgaltatasa.


Semmi baj nincs ezzel, nincs mindenkinek folyamatos internetkapcsolatra szuksege.

2016. máj. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen, csak azért kellett, mert másoknál is láttam, de igény nagyon kevés mutatkozott a szolgáltatásaira. Wifit használtam néha. Ritkán. Gépelni nehezen lehetett vele, a diktálás funkciója jó volt. Mindig kérte az Apple ID-t és az iTunes letöltését. Az meg kimondottan bosszantó volt, hogy az Almás asztali gépemre nem tudtam rávarázsolni a fotókat, videókat, amiket vele készítettem. Pedig, tetszett a HD videó és a fotó minősége is elég jó volt. R.I.P. iPhone. :))


Köszi a megerősítést!!

2016. máj. 18. 01:22
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
pedig fotókat még ájfonról sem egy ördögi feladat gépre rakni, ugyanis ugyanúgy mutatja tárhelyként a fotó mappáját, mint bármelyik más telefon. az átmásolás meg tán nem igényel nagy tudást :)
2016. máj. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem, valóban nem igényel nagy tudást :))) csak elég frusztráló, hogy próbálom összehozni az almás terméket az almás termékkel és felismeri ugyan, az iPhoto-t rendeli hozzá, de onnan nem lehet kinyerni sehogyan, se sima kopi, se export, se áthúzás. Az Apple kissé megbonyolította ezt az egyszerű műveletet. Biztos van rá mód, de nem jöttem rá hogyan és tutóriált sem találtam hozzá. Ellenben, amikor Windows-ra csatlakoztattam, akkor minden nehézség nélkül megjelent a mappa. Odaadtam a telót a barátnőmnek, ő Windows-t használ, így megvannak a kép fájlok. Ismerőseim, akik almás telót használnak, Windows-on szaladgálnak, Mac-en senkinek nincs tapasztalata közülük.
2016. máj. 18. 10:49
 5/17 anonim ***** válasza:
Te is tudnád használni az iPhone-t, csak kell, hogy érdekeljen :) Pl. ha van egy kis szabadidőd, akkor nyomkodd, ismerkedj vele, ha nem tudsz valamit, nézz utána. Édesanyám is így volt vele, mikor megkapta első androidos telefonját. Most már Viberezik, Felhőt kezeli, internetezik, youtube, stb. Csak kellett hozzá idő, mondjuk nem is volt lehetősége visszatérni, mert tönkre ment a régi gombos :) Ráadásul az iOS talán az egyik legegyszerűbben felépülő rendszer, nem egy nagy dolog megtanulni használni.
2016. máj. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Eddig nekem egy több, mint 4 éves Nokia 300-asom volt/van, amit telefonálásra, sms-ezésre használok, meg a naptár funkciója fontos még, ritkán a zene. Mielőtt elvesztette volna a kétéves "hűségét", lehalt az érintőképernyője. Még garanciába megjavították.


Pár hónapja elkapott vmi, hogy én is akarok "okos" telefont. Vettem egy iPhone-t, eleinte SIM nélkül használtam, mert nem tudtam átköltöztetni a telefonszámokat és a fontos adatokat. Majd egy hétig használtam SIM-mel, de minden kontakt nélkül. Utána visszatértem a Nokiára. Később vki rávett, hogy használjam rendesen, mert az "én szakmámban…". Beletettem a SIM kártyát és használtam, nem zökkenőmentesen, de ment… Folyamatosan az Apple ID-vel piszkált, hogy miért nincs nekem olyan, mega iTunes, de egyik sem kellett. Aztán, az üvegfólián, ami nem a legjobban lett feltéve rá, meglátszódott a buborék és addig csesztettem, amíg berepesztettem a kijelzője tetejét, béna mód. Azt a pár hajszálrepedést már nem tudtam elviselni, mérges lettem (magamra), kiszedtem belőle a SIM kártyát és a barátnőmnek adtam a telefont. Lehet, van bennem valami tiltakozás vagy dac a telefon ellen? :((


Mi lesz, ha nekem is tönkremegy a Nokiám?

2016. máj. 18. 19:23
 7/17 anonim ***** válasza:

Amit nem igazán akarsz azt nem kell erőltetni!

iPhone-on máshogy vannak a dolgok, mint ahogy megszokhattad. Mappák, fájlok, jpg-k, mp3-ak? Ezekhez a felhasználónak semmi köze! Nem is kell, hogy tudják mik ezek! Ezért van az iTunes, meg iCloud, azokon keresztül kell szinkronizálni tartalmakat.

2016. máj. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
No, igen! Az iTunes még mond valamit, a nagy gépen is van, de nem szeretem, főleg, amikor automatikusan megnyílik. Az iCloud nem tudom mire való. Csak pislogok, amikor hirdetésekben olvasom, hogy az iCloud-ba be van jelentkezve a telefon, nekem ez nem mond semmit.
2016. máj. 20. 09:58
 9/17 anonim ***** válasza:
Igen, létezik. Pl. Én.
2016. jún. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Akkor Neked is biztosan Nokiád van. :))
2016. jún. 15. 03:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!