Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan szabaduljak meg a...

Hogyan szabaduljak meg a feleslegessé vált okostelefonomtól?

Figyelt kérdés
Nem működik, de nem akarom a szemétbe dobni. Hova kell vinni ilyen esetben?

2016. máj. 18. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk meghirdeted ingyen és valaki èrte megy :D
2016. máj. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Sok olyan informácio lehet rajta amit nem szeretnél kiadni. Akkor töröltesd. Ha nem megy akkor marad a nagykalapács, utána hulladékgyüjtö.
2016. máj. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Trafó1 ***** válasza:
70%
Felejtsd egy padon.
2016. máj. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Add nekem!
2016. máj. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Kétfejű Viziló válasza:
Először vidd szervizbe, aztán javíttasd meg. Miután ezt megtetted törölj le róla minden alkalmazást, személyes adatot, fájlokat. Azután tedd fel valami híres webáruházra, add el, és (ha szükséges) vegyél egy új telefont.
2016. máj. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak kiváncsisagbol, milyen telo az?
2016. máj. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Allview P6 Life, be van törve a képernyője és a SIM kártyát nem érzékeli (egyiket sem). Nem tudom letörölni róla az adatokat sem mivel nem érzékel a képernyőn semmit, viszont amíg nem törlöm le addig nem is szívesen adnám oda senkinek.
2016. máj. 19. 09:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Valahogy állítsd vissza gyárira és add nekem. Te vegyél ujjat, én meg megjavíttatom azt. Ha 12 ezerbe kerül is, még akkoris jól járok, mert maga a mobil 12 nél többet ér. De tőled ingyen veszem át, mert azért nem fizetek, amit szarrá basztál. Áll az alkú?
2016. máj. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem ez így nem üzlet :D Legalább a postaköltséget állnod kéne, úgy esetleg lehet róla szó, de még mindig nem tudtam visszaállítani. Amúgy Eger mellett lakom.
2016. máj. 22. 20:42
 10/11 anonim válasza:
Ha sulis vagy lehet h vannak elemgyűjtő cuccok, de a pontvelem.hu-n nézz szét! A beadott dolgokért pontot kapsz és abból tudsz venni!
2016. máj. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!