Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia Win10-en hogy...

Joker3393 kérdése:

Nokia Lumia Win10-en hogy lehet beállítani a hangvezérlést?

Figyelt kérdés
Egy Lumia 735-ösöm van, amin eddig 8.1-es Win volt. Vettem egy headsetet hozzá, és az azon lévő gomb hosszabb lenyomásával tudtam hangvezérelni angolul. Pl: "Call Martin". Mióta feltettem a win 10-et rá, azóta ez megszűnt, sőt a windows gomb lenyomásával a telefonon sem tudom előhozni ezt a funkciót (az egykezes mód jön be helyette). Megszoktam már, hogy elő sem kell venni, hanem így tudok hívni embereket. Van valakinek erre ötlete?

2016. máj. 18. 18:05
 1/6 anonim válasza:
Azt hiszem a Cortana kell hozzá.
2016. máj. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Boda Gergő ***** válasza:
Cotana aktiválásával ehez viszont a telefon nyelvét és régióját angolra kell állítani.
2016. máj. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Pontosítva a nyelv, a beszédfelismerés nyelve és a régió ugyanaz kell legyen. Az időzóna viszont CE
2016. máj. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sejtettem, hogy Cortana-s buli lesz. A nyelv, meg a beszédfelismerés nyelve angol (egyesült államokbeli pl.) lesz, az még oké. De ha régiót is átállítom oda, és itt vagyok Magyarországon, akkor nem lesz gond a percdíjjal vagy a hálózattal, stb.? Mert ha így semmi gond nem lesz azon kívül, hogy angol lesz a telefon, meg nem tudok ékezetes betűt írni vele, az még nem lesz gond számomra.
2016. máj. 20. 15:30
 5/6 Boda Gergő ***** válasza:
A perc és egyéb szolgáltatás díjakat a SIM-kártya határozza meg , az meg magyar, ennyire nem kéne sötétnek lenni basszus.
2016. máj. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem vagyok az, csak nem vagyok egy telefon-fan (fényképezésen meg híváson kívül nem használom másra...). Én meg úgy gondolom, hogy az furcsa, hogy itt élek, de beállítom amerikát pl. Nem tudtam, és nem is gondoltam bele, hogy járhat-e ez az angol nyelvezeten kívül bármilyen komplikációval. De a válasz alapján tudom akkor, hogy nem. Köszönöm. :)
2016. máj. 21. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!