Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone telefont hivatalos...

Iphone telefont hivatalos Apple boltban érdemes venni (ha garanciális probléma lenne és a csere gyorsasága lenne a szempont), vagy bármilyen (megbízható) GSM boltban megvehetem?

Figyelt kérdés
Soha nem volt még iPhone telefonom és nem tudom, hogy hivatalos Apple boltban vegyem -e vagy bármilyen GSM boltban, ha például hiba lenne vele, akkor az ügyintézés mennyivel lenne hosszabb, míg másik készüléket kapok stb.

2016. máj. 18. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Hivatalos Apple viszonteladóval jobban jársz. Plusz akkor él a készülékre az 1+1 év garancia is.
2016. máj. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, egyébként csak a sima egy év számítana?
2016. máj. 18. 20:16
 3/8 A kérdező kommentje:
Itt is van olyan, hogy három napon belül visszavihetem ha hibás vagy probléma van vele?
2016. máj. 18. 20:24
 4/8 anonim ***** válasza:

Hivatalosan minden új Apple termékre egy év Apple garancia van. Ez az első aktiválástól indul. Ha hivatalos Apple viszonteladótól veszed akkor tuti nem lesz ezzel probléma. Plusz itt még van a plusz 1 év szavatosság garancia is. Így 2 év. Első évben bármi gond van vele visszaviszed egy hivatalos szervizbe és kapsz másikat, vagy esetleg javítják ( ez a ritkább). A második évben pedig azt hiszem neked kell bizonyítanod, hogy garis a hiba, de itt se nagyon szoktak kötekedni. Ide már kell a számla, első évben telefon IMEI szám alapján van azonosítva.

"Megbízható GSM"-nél, ha valóban új a telefon akkor ott is van az Apple garancia, 1 év. De ott csak az 1 év van!


IMEI számot itt lehet csekkolni, ha kellene: [link]


Én személy szerint mindig próbáltam kerülni a GSM boltokat. Kevés jó tapasztalatom volt GSM boltossal. Valahogy mindegyik ugyan olyan bunkónak tűnt, aki csak le akar húzni. Tisztelet annak az EGY kivételnek. (De ez már csak személyes vélemény)

2016. máj. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pár hónapja én is ugyanebben a cipőben jártam. Végül arra jutottam, hogy biztosra megyek, és az iStyle-ból (ami hivatalos Apple viszonteladó) rendeltem meg az iPhone-omat. Egy ilyen drága telefonnál nem érdemes kockáztatni szerintem.
2016. máj. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én MédiaMarktban vettem. Pestre küldték szervízbe. Cserét akartam, de csak szoftveresen frissítették. Pipa voltam, a hiba is megmaradt, csak tudni kell így használni, és nem minden vacakot letölteni rá. Ez nem android!
2016. máj. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os mi a baja a telefonodnak??
2016. máj. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
1hónap használat után egyszer csak nem tudtam hívást indítani és fogadni. Lementettem mindent és vittem szervízbe. Nem javították, csak a szoftvert frissítették. Azt a tanácsot mellékelték, hogy újként regisztrálva, új fiókkal használjam a készüléket. Régivel indítva elő jött ugyanaz a probléma, tehát a szervizelés semmit nem ért, újként indítva semmi baja. Ennyi pénzért egy komplett cserét vártam volna, jeleztem is, de nem úgy lett. Felháborító! Egyébként nagyon meg vagyok vele elégedve, gyors; a kijelzőn a billentyű pontos, minden patentgyors! Szép a zenei hangzása, erős észrevehető a rezgése. Egyáltalán nem fagy le. Én konkrétan egész nap használom és bírja végig, estére kb 23%-on áll, de van hogy felteszem napközben töltőre, nagyon gyorsan feltölti.
2016. máj. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!