Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

1 hete vettem használtan egy Iphone 5-ös telefont.

A problémám a következő:

Nem érzékeli a SIM-kártyát.

Már megcsináltam a lehetséges megoldások nagy részét.

Pl. Próbáltam kis ragasztóval letakarni a tálca belső részét mert az zárlatot okozhat elvileg és így nem tud rendesen csatlakozni a telefonhoz,telefonba restoret próbáltam így még a telefont tudtam használni,most csináltam Itunesos full restoret és már aktiválni se tudom az Iphonet mert azt írja,hogy nincs Sim kártya bent,próbáltam letisztítani is már a simet(ráadásul tegnap jött meg a sim),Repülőgép módot be-ki 15x az se használt,Telefon ki-be többször és az se használt,Cellular Datat on-off a Siri segítségével és az se használt.

A sim aktiválva van mert hívtam őket tegnap ezzel kapcsolatban.

Valami egyéb ötletetek van? Mert már nagyon elvagyok keseredve ez ügyben. Ja és a telefon kártyafüggetlen(az előző tulaj is magyar Telekomos kártyát használt tehát az se lehet,hogy nem jó hozzá a kártya).

Az lehet bármiféle akadály,hogy Amerikai a telefon?


2016. máj. 19. 08:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!