Lenovo vagy Huawei?

Figyelt kérdés

Melyik a megbízhatóbb márka? 60-70 e ft-os összegben gondolkodom (független készüléket szeretnék vásárolni), a p8 lite-t néztem, de valahogy a lenovo a7000 megtetszett, (többek között azért is mert 5,5-ös a kijelzője:) persze még várnék egy kicsit, hogy jelenjen meg egy 16 gb-os példány..

Aztán nézegettem a honorokat is, és már eléggé elbizonytalanodtam.

Hozzáértők, melyiket ajánlanátok?



2016. máj. 19. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
A kettő közül mindenképp Lenovo.
2016. máj. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi.

És ha nem a kettő közül kell választani? :D

2016. máj. 19. 10:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy jó Nokia túléli a gazdáját.
2016. máj. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Körülbelül 3 éve van egy Lenovo A820asom és NÁLAM egyáltalán nem jött ki az androidokra jellemző lelassúlás. Egyik legmegbízhatóbb márka. Igaz most egy Xiaomi Redmi Note 3az fogok venni. Ezt ajánlanám figyelmedbe mert szerintem nagyon jól sikerült. A Huaweiről is hallottam sok jót és rosszat, de mivel nekem nem volt arról nem nyilatkozik.
2016. máj. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Annyira nem vagyok hozzá értő, de röviden írok egy szösszenetet. Nekem Huawei P7em volt több mint 1 évig. Édesanyámnak P8 Lite van kb 3 hónapja. Mind a kettő jó kis készülék. Egyikkel sem volt semmilyen gond. Selfizésben szerintem az egyik legjobb. Asphalt 8 lazán megy. Sőt még az egyik legnagyobb "erőt" igénylő játék a RealRacing 3 is. A Huawei saját Android felülete szerintem az egyik legjobb Android felület. Bár sokak szerint fura hogy nincs menü. De nekem ezzel nem volt semmi bajom mivel már szinte mindenki kiteszi a képernyőre a fontos alkalmazásokat. A Lenovo tesztek alapján erősebb. Viszont nekem ezek a fizikai gombok olyan gagyi hatást keltenek... Szerintem már alapnak kellene lennie a kapacitív gomboknak. Már csak azért is mert hadd én döntsem már el hogy melyik oldalt szeretném a "vissza" és az "alkalmazásváltó" gombot :)


Csak egy iPhone tulaj.

2016. máj. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!