Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan győzzem meg a dzüleimet...

Hogyan győzzem meg a dzüleimet arra, hogy vegyenek nekem egy új telefont?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok. Régebben Iphone 4-em volt de azt eladtuk és így kaptam meg a mostani Lenovo A536-omat de sok problémám akadt ezzel a készülékkel(az akkumulátora nagyon hamar lemerül,mikor telefonalok akkor visszhangzik,nem tudom rendesen megnyomni a bekapcsoló gombot,sokszor nem kapcsolódik az internetre es ha bedugom a füllhallgatót azt sem érzékeli) ezért már nagyon sokszor kértem a szüleimet hogy vegyenek nekem egy új telefont részletre de nem eggyeztek bele. Apám szerint a telefon telefonálásra van es nem azért hogy villogjak vele,pedig ezt még ők is tudják,hogy én nem olyan ember vagyok...bármikor kértem a telefont akkor is ugyan az volt rá a válasz,hogy majd ha jól tanulok.

Már hónapok óta járok matematika tanárhoz es elég sokat javítottam matekból is és minden tantárgyból,de mivel 9.-be járok és az én osztalyom a vilagon a legrosszabb osztaly ezért nem adnak sok eselyt a tanárok javítani,nagyon sok egyest zsebelek be mert az osztalytarsaim hangoskodnak(ilyenkor a tanar dolgozatot irat elég nehéz kérdésekből) szóval javitási lehetőségem nagyon nincs és másképpen nem tudom,hogyan vegyem rá őket arra,hogy megvegyék


2016. máj. 19. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónap és itt a nyár. Annyi munkát vállalhatsz, hogy bővel veszel 3 telefont is a nyár végére. A lehetőségek mindig adottak, csak meg kell látni őket.
2016. máj. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mint apa, csak azt tudnám javasolni, hogy azért egy kis jobb tanulással meg lehetne lágyítani a szülők szívét. Tudod az a baj, hogy alig 3 év múlva majd pályát kell választanod, és a sok 1-estől majd nem látod a lényeget. Valami gyenge melós helyre belekerülsz, keveset keresel, és a leendő gyerekeidnek te sem tudod megvenni a jó cuccokat. Szal ennyit számít az, hogy most tanulsz, vagy nem tanulsz. És még telót is kapnál. Különben mi a baj a matekkal? Ha megírod, esetleg tudok segíteni.
2016. máj. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Részben egyetértek az előzővel. Csak ugye az oktatási rendszer elég szar. De általánosságban valóban csak elég jó jegyekkel tudsz bekerülni felsőoktatásba. Szóval ha nem lesz egy nagyon jó szakmád, vagy nem értesz valamihez nagyon jól, vagy nem lesz diplomád. Akkor valóban a jövőd megy kárba. Szóval megéri némi tanulást. Persze mindig vannak alternatívák. Én is 9. ben majdnem megbuktam matekból, azóta hálózat mérnök vagyok.
2016. máj. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Új telefont akarsz? Rendben.. de az nagyon nincs, hogy hitelbe akarod hajszolni a szüleidet. Ha nem menőzni meg villogni akarnál a telefonnal, beérnéd egy olcsóbbal is, amit egy összegbe is ki lehet fizetni. Bár gondolom neked nem elég jó a 30-40 ezres telefon.
2016. máj. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!