Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Htc desire 620g memória...

Kemi96 kérdése:

Htc desire 620g memória áthelyezése?

Figyelt kérdés

Htc telefonom nem képes át tenni semmi féle alkalmazást, képet, zenét,tudom jól, hogy alkalmazások kezelése és ott kellene, de nekem nincs semmi lehetőség már nem egyszer át néztem az egész telefont és más is. Töltöttem le alkalmazás kezelő proglamot aminek át kellene helyeznie a helyezhető dolgokat, de az sem tudott semmit se csinálni pedig kimutatta, hogy van rá lehetőség.

Másik problémám, hogy van majdnem fel giga helyem és nem tudok letölteni semmi alkalmazást akármennyire kis helyet foglal mert azt írja ki, hogy nincs elég tárhely. Maximum a 10-20megabájt alkalmazásokat enged. A válaszokat előre is köszönöm!



#alkalmazás #HTC #Memória áthelyezés
2016. máj. 19. 21:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!