Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire kell figyelni Androidos...

Mire kell figyelni Androidos telefon rootolásánál?

Figyelt kérdés
Szeretném rootolni a mobiltelefonom, s ahogy keresgéltem a témában az jött le, hogy nem nagy ördöngösség. Értek a kütyükhoz, szóval szerintem meg tudnám csinálni, viszont olvastam sok helyen, hogy ha elontom akkor a telefon mehet kukába. Melyik résznél kell nagyon figyelmesnek lennem, hogy ne rontsam el? Valamint, lehet, hogy 6-es Androidot tegyek rá, mert talán megbírná simán, csak a telefon 5.1-essel működik, a gyártó meg nem adott ki még újat?

2016. máj. 21. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha rossz romot teszel rá, vagy megáll félúton, ha a twrp nem tud elindulni, akkor mehet a kukába. Ha a twrp megy, akkor nagy baj nem lehet, mert tudsz új romot rátenni.
2016. máj. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

arra hogy a telefonra azt töltsd le ameilykhez való és hogy a gari elveszhet

csak akkor rakhatsz ha a gyártó kiadta a mm-t vagy valaki átportolta(bugos lehet)

az android nem olyan mint a win, a rom csak egy(vagy hasonló) telefonhoz jó

2016. máj. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A garancia vesztéssel tisztában voltam. Még csak annyi a kérdésem, hogy mi az a twrp?
2016. máj. 21. 11:57
 4/9 anonim ***** válasza:

egy recovery amivel lehet felrakni romokat, backupolni a rendszert és az adatokat

sokkal okosabb mint a gyári

2016. máj. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Szóval ha jól értem a rootolással nem nagyon lehet elrontani a telefont, csak a ROM-mal?
2016. máj. 21. 15:35
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
igen
2016. máj. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ROM-mal sem lehet teljesen használhatatlanná tenni a telefont. Nekem LG Optimus 2X-em van, jópárszor hibáztam ilyen témában. Volt amikor egyáltalán nem reagált semmire a telefon, még a bekapcsológombra sem. Flasheltem rá egy stock 2.3.4 romot és újra szárnyalt a telefon. Amikor rosszul sülne el valami, mindig csak flashelek rá egy stockot és voálá.
2016. jún. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze APX módban mert nem érzékelte volna a belső tárhelyet. És persze SmartFlashel :D
2016. jún. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A KingoRoot egy ingyenes alkalmazás egy androidos készülék rootolásához.
2016. júl. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!