Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem értek a műszaki dolgokhoz....

Nem értek a műszaki dolgokhoz. Segítenél nekem konkrét ötlettel, hogy milyen, nem használt telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy olyan telefont venni, ami nem a drága kategóriába tartozik, tudok vele sz.sz. fotót készíteni, rádiót lehet vele hallgatni, a letöltött számot meg tudom rajta hallgatni, kártyafüggetlen vagy 0620-as, és esetleg a rátöltött e-könyveket is el tudom olvasni rajta. Milyen kapacitású memóriakártyát vegyek hozzá?

Ha e-könyvet nem tudok rajta olvasni, akkor tudsz még olyan egyszerű kütyüt is ajánlani, amin ezt meg tudom tenni?

Szerinted hol érdemes megvenni?

Köszönöm szépen.


2016. máj. 22. 13:12
 1/1 anonim válasza:
Arukereso.hu tökéletesen ki lehet választani a paramétereket. :)
2016. máj. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!