Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb telefon...

Melyik a legjobb telefon márka? Én úgy tudom hogy a samsung de abból is melyik a jó? És még az ár is elfogadható.

Figyelt kérdés

2016. máj. 22. 16:49
 1/9 anonim válasza:
Én inkább az LG-t szeretem.
2016. máj. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
a samsungokból csak a felsõkategória jó, az alsó és a középkategória túl van árazva
2016. máj. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi :D
2016. máj. 22. 17:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Samsungbol csak az s6/s7ek jok
2016. máj. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ilyen hogy "legjobb telefon márka" nincsen... Ezt általában mindenki maga dönti el, megvan a maga előnye meg hátránya mindegyik márkának. De ahogy az előzőek emlitették, a Samsungbol a csúcs kategóriás a jó, de ez a legtöbb márkára igaz, nekem is volt egy Galaxy Ace 3-am, ami egy retek volt és rüheltem.
2016. máj. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Alex Fly ***** válasza:

Nincs olyan, hogy legjobb. Mindenkinek más. A Samsung pedig nem legjobb, hanem a legelterjedtebb -mint régen a Nokia volt. Vannak persze jó modelljei a felsőbb kategóriákban, de a legjobbakat ne a tömeggyártott termékek között keresd.

De ha már márka, akkot talán Vertu?

2016. máj. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagy általánosságban nézve az én szemszögemből pár népszerű márkával:


- Samsung nem a legjobb márka (ilyet kijelenteni értelmetlenség), hanem ők rendelkeznek a legmagasabb eladási mutatókkal (20+ %). Mellesleg nem csak túlárazottak a telefonjaik, hanem kevésbé stabilak is (hála a TouchWiz-nek).

- A HTC egy megbízható, stabil rendszerű márka, de szintén röhejesen túláraznak. Képesek 2 éves szoftverrel kiadni újként telefonokat.

- LG rendszerét nem szeretem, sokszor elrontják (pl. G Flex 2 esete), de még így is jobb, mint a TouchWiz. Ők is képesek túlárazni, de általában korrekt áraik vannak, ráadásul nem monotonok a telefonjaik.

- Sony is túláraz, ronda elavult design-nal ad ki telefonokat, amik nagyon megosztóak. Vannak, akiknek tökéletes a rendszerük, másoknak egy év után meghal a telefon. Jó márka lenne, de nem ilyen árakkal. Nem csoda, hogy zuhannak az eladásaik.

- Apple elég megbízható, évekre lehet velük tervezni, de csak a felső/csúcskategóriába gyártanak, és rendesen megkérik az árukat, ráadásul még mindig megmosolyogtató a 16GB-os tárhely.


Jelenleg nekem a Xiaomi a kedvenc márkám. Itthon nem ismertek, mert nem nemzetközi márka, aminek van pár hátránya, de még így is megkapom a legfrissebb hardvert egy megbízható szoftverrel teljesen jó áron. Kedvelem még a Htc-t is, de nem tudom őket megfizetni.

2016. máj. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 nyarierik123 ***** válasza:
Nekem a Huawei a kedvencem
2016. dec. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Samsung galaxy

Ez az új

De a Lenovo és a Huawei sem a sor végén áll.

Nekem lenovo-s van

2019. febr. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!