Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudok virtuális valóságot...

Tudok virtuális valóságot Samsung galaxy grand prime-on?

Figyelt kérdés
Venni szeretnék egy mobil vr headsetett de nem tudom hogy kompatibilis.

2016. máj. 22. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Dehogy
2016. máj. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ez több mindentől függ... Ha Gear VR-t akarsz venni, akkor nem, nem kompabilitis. Viszont lehet venni ilyen külön VR szemcsiket, leghíresebb például a Google Cardboard, de nem mindegy hol veszed. Láttam olyat, hogy egy ilyen kartondarabot 6,000-ért adtak, ami enyhe túlzás. Személy szerint nekem is van, én ebayen vásároltam 2.000 forintért és ezekhez értelemszerűen Google Playről, vagy az én esetemben App Store-ról tudsz játékokat leszedni, vagy Youtubeon VR videot nézni.... Viszont szerintem szörnyű ez a cucc. A telefon gyakran mozog benne (igaz ezt lehetne orvosolni), a képernyő távolinak tűnik, megfájdul tőle a szemed, és 4K-s telefon kéne hozzá mert nagyon pixeles. (És ugyebár a Z5 Premium az egyetlen ilyen telefon) Közel sem nyujt ez olyan élményt mint egy Oculus Rift vagy egy HTC Vive, szóval szerintem nem érdemes kiprobálni
2016. máj. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Se az Oculus Rift se a HTC Vive felbontása nem jobb mint mondjuk az S7/Edge-nek. Az áruk meg a 8x-a. Viszont könnyebben, illetve alapból működnek számítógépről. Ez piros pont. A Gear VR-t, (pontosabban a telefont) is rá lehet kötni és rendes PC játékokat játszani. A Galaxy Grand Prime viszont csak a Cardboardal fog menni. De sokat ne várj, főleg mert durván kevés a jó játék. Nekem is csak azért van Gear VR-em mert a telefonhoz adták. Nagyon jó ötlet, de egyenlőre még nincs komoly tartalom hozzá. Viszont PC-re kötve szinte minden játék élvezetes. Az Alien: Isolation kimondottan jó vele. Erre viszont a tied hardveresen gyenge.
2016. máj. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!