Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit ajánlotok? Milyen telefont?

Mit ajánlotok? Milyen telefont?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy telefont szeretnék venni, viszont nem tudom melyik lenne jó. A következő a probléma.. az ios-t kedvelem mert stabil 3 év múlva is nagyon gyors marad illetve ott van az imessage amit nem szívesen hagynék el...az androidban is megbízom már de inkább a nexusokban hiszen az Stock android és nem fagy le meg azonnal kapom a frissitéseket, plusz imádom az ikonokat és magát a rendszert(stock android) .. na már most kijott a galaxy s7 edge ami gyönyörű, elvileg nagyon izmos és az is jó lenne pár évig és van rá olyan téma ami átváltoztatja stock androiddá..tehat összefoglalva az android tetszik az iphoneban bízom és a Samsung meg gyönyörű, de még a témával sem igazi nexus, csak hasonló... ha eddig nem volt világos akkor csak csúcskészüléket szeretnék venni..ti mit tennétek?

Ja a nexus 6p eddig nagyon tetszik csak félek hogy hamar elévul a snapdragon 810... nagyon nagy segítség lenne ha olyan tudna írni aki használja az egyik telefont és elmondana hogy mit szeret rajta, ajanlana vagy nem, mire figyeljek oda stb..

Esetleg varjak amíg kijon valami új telefon vagy már most vegyek meg valamit...igazából mindegyikben érzek egy kis hianyt ami miatt bizonytalan vagyok..

A válaszokat előre is köszönöm!!



2016. máj. 23. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Vegyél a tinydeal-ról. Nagyon szuper androidosok vannak. Tiszta android 6.0 van már nagyon sokba. Az ára meg fele vagy kevesebb mint itt nálunk.
2016. máj. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem iPhone 6S-em van, és számomra tökéletesen megfelel, de te tudod, hogy neked mi lenne jó.

Igazából én az én telefonomon mindent szeretek, és most így hirtelen egy hátrányt sem tudnék mondani (maximum azt, hogy először furcsa volt az iTunes használata), pedig azért most már használom egy ideje.

2016. máj. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hmm köszönöm a honlapot.. az a baj hogy én az ios t megunom egy idő után.. az ikonok unalmasak..ennyi a probléma csak
2016. máj. 25. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!