Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jelez a telefonom...

Miért nem jelez a telefonom (honor 7) ha üzenet jön viberen vagy fb messengerben?

Figyelt kérdés
pedig bevan kapcsolva az értesítések mutatása mindegyiknél, de ha épp nincs megnyitva akkor nem jelez ha üzenet jött csak akkor ha megnyitom
2016. máj. 24. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom nekem ugyan Huawei p8 on van de hasonló ugye mert a honort is a huawei gyártja, és nekem is csak akkor jelez ha feloldom passz
2016. máj. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
páromnak sikerült. alapértelmezett beállításoknál kikeresed az alkalmazást (viber vagy fb messenger)kikell kapcsolni az akumlátor használatnál h ne jelezze ha túl nagy a fogyasztás és az alkalmzás neve mellett az info gombra nyomott rá és ott volt egy olyan h képernyő zárolás után is fusson az alakalmazás. nekem így jó lett :)
2016. máj. 24. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!