Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan problémám lenne hogy...

Olyan problémám lenne hogy vásároltam egy Jam HMDX Plus bluetooth hangszórót de a telefon nem találja. Valaki tapasztalt már hasonló problémát?

Figyelt kérdés
A hangszóróhoz útmutatót nem kaptam. A készülék amivel használni szeretném iPhone 6s ios 9.3.2 fut rajta

2016. máj. 25. 06:05
 1/6 anonim válasza:
Mert iphone nem kompatibilis vele
2016. máj. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez van amikor a túlárazott szarhoz, csak túlárazott kellékeket lehet venni. Ebből a sok hülyéből és az almagyár.


Az android megint kiütéssel nyert.


Nem kompatibilis a "telcsivel"

2016. máj. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem csak a szerinted túlárazott szar nem találja hanem az android se!
2016. máj. 25. 15:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyomd be a Reset gombot 5-6 mp-ig, aztán kapcsold be és tartsd a gombot benyomva 5 mp-ig. Kapcsold be a telón a BT-t, a hangszórón meg tartsd nyomva a bekapcsoló gombot és a hangerő plusz gombot egyszerre. Utána látnia kel és a kód 0000.
2016. máj. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és az Android is látja.
2016. máj. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hülyeség, amit az elsők írnak, hogy nem kompatibilis az Apple-val!!!


Nekem is ugyanilyen hangszóróm van, és simán tudom használni az iPhone 6s Plus-al, de tesóm is 4s-ével.


Először is nézd meg, hogy fel van-e töltve a hangszóró? Első párosításnál ha jól emlékszem kért kódot, ez vagy 1234 vagy 0000 volt. Próbáld ki több telefonnal is, ha egyikkel sem működik, akkor vidd vissza, lehet, hogy hibás.

2016. máj. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!