Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sajnos lelöktem az osztálytárs...

Sajnos lelöktem az osztálytársam telefonját az asztalról. Nem direkt volt, ha nem szól észre sem veszem. Hogy korrekt megcsinaltatni mert betört a képernyője?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam beviszem egy szervizbe de szerintem nem tudnak majd vele mit kezdeni (valami tescos márka). Ilyenkor mennyit érdemes fizetni? Vagy ha garanciás megcsinaltatjak?6 hónap alapból van rajta nem? Szeretnék korrekt maradni de a szüleim nem szállnak be azt mondták,szóval marad a sporolt pénzem ami nem túl sok és nem is erre gyűjtöttem.

2016. máj. 25. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A garancia nem terjed ki kulso behatas miatti serulesre. Ha kulon kotott ra az osztalytarsad ilyen jellegu biztositast akkor van esely, de miutan ugy ertelmezem egy olcsobb mobilrol van szo, nem hiszem hogy ezreket pazarolt a biztositasra megvetelkor.


Ugy korrekt hogy megcsinaltatod a telefonjat, vagy veszel neki egy ugyanolyat. Elhiszem hogy nem direkt lokted le, ettol fuggetlenul teny hogy lelokted es az is teny hogy osszetort. Szerintem egyertelmuen a te felelosseged a javittatas. Ha valamiben kart okozunk, soha nem mentseg hogy de "nem direkt volt".

2016. máj. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Hát, a garanciának nem sok köze van ahhoz, ha valamilyen eszközt baleset ér... Szerintem nézesd meg szervizben, ott tudnak rá mondani valamit, hogy lehet-e érdemes-e javítani és mennyiért. Ha nem javítható és miattad ment tönkre, igazából másikat venned a korrekt...
2016. máj. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem jobban is vigyázhatott volna az osztálytársad a telefonjára. Én a javítás felét állnám, ha megéri megjavíttatni. Ő ugyanannyira volt ebben hibás mint te.
2016. máj. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Mind ketten hibásak vagytok, fele-fele.
2016. máj. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem nem lenne igazságos ha egy újat kapna. Eleve használt telefonról van szó,tény hogy leloktem nyilván hibás vagyok, de túlzás lenne venni neki egyet,úgy hogy ez is működik bár van repedés a képernyőn. (Az előző telefonja is így tört be csak azt ő ejtette le)
2016. máj. 26. 06:41
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg alap, hogy te fizeted az egészet, mivel te vagy a hibás.
2016. máj. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"túlzás lenne venni neki egyet,úgy hogy ez is működik bár van repedés a képernyőn"


És ha a te telefonodról lenne szó, akkor nyugodtan megmondanád az ismerősödnek, hogy nem baj, hogy teljesen betörted a képernyőjét, attól még lehet használni, szóval ne is törődj vele .. ?

2016. máj. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi lett a dolog vége?
2020. okt. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

és előtte jó volt még?


"(Az előző telefonja is így tört be csak azt ő ejtette le)"


lehet az előzőt tette az asztalra, várva hogy lelökd.

2022. febr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!