Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg stabil a WP rendszer?...

Tényleg stabil a WP rendszer? Megéri 50000 körül Microsoft telefont venni?

Figyelt kérdés

Azt mondják nagyon stabil, és eléggé megfogott az a minimal design a Microsoft telefonokban.

Telefonálásra, Snapchat, FaceBook-ra kellene, meg ilyesféle dolgokra.

A kamerája is jó, ha jó képet készít.Jöhetnek telefonok,előnyök, hátrányok, tippek, ajánlatok más telefon felől is :D



2016. máj. 25. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kétség kívül a második-harmadik legstabilabb rendszer az iOS és a Blackberry rendszere után.


A kérdés csak az, akarsz-e egy olyan platform tulajdonosa lenni, amiből 2016 első negyedévében, az egész világon 4 milliót adtak el összesen (míg pl. iOS-t 70 milliót).

2016. máj. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem én, iOS a legjobb én szerintem,, de 50000-ből nem tudok olyan Apple telefont vásárolni, amely meg is érné, azt mondják. :P
2016. máj. 25. 20:30
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez a lényeg. Hanem az, hogy a WP haldoklik. Magára lett hagyva, mostohagyerek, stb. Ha nem zavar, hogy nincsenek rá fejlesztések, az áruháza töredéke a versenytársakénak, akkor jó választás. De azt tudni kell, hogy a mostani vegetálásból simán lehet teljes halál is, ha a Microsoft egyszer így dönt. Persze az Androidnál még mindig ezerszer jobb.
2016. máj. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát akkor tudnál 50000 körül telefonokat mondani amik megérnék? Szerinted sem érné meg így nekem az i4S?

De ha megkérhetlek szépen, írsz pár ,,döntésre" váró készüléket? :D

2016. máj. 25. 20:36
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Az a baj, hogy ebben az árkategóriában csak Androidos hulladékokat fogok tudni ajánlani. Ne vedd sértésnek, mert nem annak szánom, de sajnos a jó telefont meg kell fizetni.
2016. máj. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
3-as, azért ez nem teljesen igaz. Az igaz, hogy kevesebb rá az alkalmazás, mint a másik két platformra, de hétről hétre több lesz. A támogatásos/frissítéses állításoddal nem értek (annyira) egyet, mert még a régebbi telefonjaikat is ugyanúgy támogatják, és csak azért nem kapták meg a régebbi készülékek a Windows phone 10-et, mert csak 512 mb ram volt bennük, amúgy kiadták volna.
2016. máj. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem az alkalmazások számáról van itt szó, hanem arról, hogy ez egy haldokló platform. Nem adnak el belőle eleget. Ez tény. De én senkit nem akarok lebeszélni. Nekem ettől nem fog leesni a karikagyűrű az ujjamról.
2016. máj. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5#: 50000-ért mondjuk NEM MINDEN Androidos hulladék. Ott van például a Xiaomi Redmi 3. Na az egy egész korrekt telefon.
2016. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az Android mint rendszer egy hulladék, gyárthatsz rá bármilyen penge készüléket, ha fél év után csak vegetál. Mint volt Androidos írom ezt, soha többet azt a fost!
2016. máj. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amúgy meg bárki hiheti azt, hogy 50000-ből ugyanolyan telefont fog tudni venni, mint 200000-ből. Higgyétek ezt.
2016. máj. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!