Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egyszerű okostelefont vennék....

Egyszerű okostelefont vennék. Leírtam pár paramétert és légy szíves segíts abban, mi legyen az alap, amit nézzek vásárlás során?

Figyelt kérdés

Ritkán telefonálok. Rádiót szeretnék rajta hallgatni, térkép is legyen rajta (vagy feltölthető lehessen), párszor olvasnék rajta e-könyveket, pár zenét rátöltenék, wifiznék vele.

Elmentem pár boltba. Ahány eladó, annyifélét mondtak és megzavarodtam. Aztán rájöttem, nekik az érdekük a minél magasabb árut ajánlani és nem is figyeltek rám, hogy igazából én kevésbé használnám a telefont az átlaghoz képest.

Tudom, mindenkinél más a minimum, de mivel nem értek hozzá, van egy kevés kritériumom, ezért örülnék, ha segítenél, mégis mit vegyek, ami valamennyire minimum, de nem a legelemibb típus.


1. Processzor típusa: hány magos legyen minimum?

2. Processzor sebessége min?

3. Memória min?

4. Tárhely min?

5. Kijelző felbontás min? A könyvolvasás miatt fontos ez talán.

6. Színmélység?

7. Milyen legyen az operációs rendszer?

8. Akkumulátor min?

9. Csatlakozó?

10. Egyéb?


Köszönöm szépen a segítséged.


2016. máj. 25. 21:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vegyél egy ebook olvasót és egy használt gps-t.
2016. máj. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem eri meg boltban venni ird le h mennyit szansz ra es akk ugy konnyebb segiteni
2016. máj. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ebook olvasóban is gondolkodtam, de mivel telefont mindenképpen kell vennem, ezért az univerzálisabb telefon mellett tettem le a voksomat. Meg nem értek az olvasóhoz sem.

Max. 45 000Ft -ot tudnék rákölteni.

Köszönöm.

2016. máj. 26. 08:12
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem használtat szeretnék venni.
2016. máj. 26. 08:13
 5/13 A kérdező kommentje:
Használt gps? Ezt minden telefonhoz kellene venni? Én, mint laikus, fel tudnám tölteni a telefonra? Hol kellene megvennem?
2016. máj. 26. 08:15
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az 1. hozzászóló GPS készülékre gondolt. Már három telefonomra töltöttem fel az IGO-t, pedig nem vagyok szakember. Neked is menni fog!
2016. máj. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Megnéztem ezt az IGO-t. Háát, önmagában ez 31500Ft . Inkább egyelőre akkor nem lesz térképem vagy ha éppen van wifi valahol, akkor megnézem az utakat a google-ban.
2016. máj. 26. 09:00
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A here ingyenes, és nem kell hozzá mobilnet sem. Kipróbáltam, de az IGO 10 születésnapi ingyenes alkalmazást használom.
2016. máj. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

A születésnapost csak tavaly egy darabig lehetett ingyen letölteni, ezt olvastam. Tehát nekem ezt a "here" fog talán működni.

Viszont azt nézem, hogy 5.73 GB a mérete. Az én paramétereimmel, milyen GB-os telefont vegyek és mennyi GB-os memóriakártyát? Köszi.

2016. máj. 26. 10:02
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Xiaomi Redmi 3at vegyél, az megfelel a követelményeidnek, csak egy kcsit több, mint a kereted:

[link]

A leírásodban szereplő száraz adatok önmagukban semmit sem jelentenek

2016. máj. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!