Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most vettem egy Samsung S5230...

Most vettem egy Samsung S5230 telót, és hiába keresek rá szótárakat, nem találok sehol. Viszont nagyon kellene. Német-magyar és magyar-német. Honnan lehet letölteni ilyeneket, vagy van e egyáltalán?

Figyelt kérdés
Ha valaki válaszol, nagyon köszi!! :)
2010. ápr. 10. 18:27
 1/5 anonim válasza:
Ez smartphone? vagy csak ugy nez ki mert en csak kepen lattam ilyent ugyhogy nemtudom, ha nem smart akkor java alapu dolgokat tudsz pakolni ra ilyen szotar talan letezik, angol magyar biztos azt hasznlatam en is mas telon. Keresd ugy hogy java dictionarry german hungarian for mobile, remelm segitettem
2010. ápr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia!

itt van magyar-német, német-magyar, angol is, és még elég sok...évek óta használom, sok szó van benne!

[link]

direkt link:

magyar-német: [link]

német-magyar: [link]

2010. ápr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
remléem segítettem ;)
2010. ápr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, működik!! :):)
2010. ápr. 11. 11:05
 5/5 A kérdező kommentje:
Öööö.. ja és nem smart alapú, hanem javas... gondolom, mivel az működik rajta. :D (de amúgy nem nagyon értek az ilyenekhez)...
2010. ápr. 11. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!