Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia z3 osszetortem de...

Feco8888 kérdése:

Sony xperia z3 osszetortem de t-mobile biztositas van rajta hogyAn mukodik a dolog kicserelik kotekednek mennyibe kerul az onresz?

Figyelt kérdés
2016. máj. 26. 14:38
 1/1 Lájsz ***** válasza:
Saját tapasztalat alapján írom az alábbiakat:ha összetörted de van rá biztosítás,ingyen kell javítaniuk. Természetesen ezt nem teszik meg. Bevizsgálás illetve "önrész" címszó alatt annyit kérnek,amiből gyakorlatilag 3 komplett kijelzőt is vennél egyébként. A biztosítás lényege épp az hogy az ilyen esetekre (törés,beázás) védelmet nyújtson,különben elegendő lenne a gyári garancia is. Akkor miért is fizetted a biztosítást? Vidd be és kérd a javítást,hisz fizeted a biztosítást. Ha nem hajlandóak csak mindenféle ilyen-olyan összeg befizetése után,akkor irány a fogyasztóvédelem. Én LG G3-am jártam így,amire huszonakárhány ezret akartak kérni. A fogysztóvédelmisek közbenjárására érdekes módon 2 nap alatt megcsinálták,és természetesen ingyen! Ne hagyd magad becsapni!!!
2016. máj. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!