Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes olyan telefont venni,...

Érdemes olyan telefont venni, aminek nem lehet levenni a hátlapját?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl. a Huawei P8 Lite-ra. A fehér változat nagyon tetszik, viszont nem tudom érdemes-e beruháznom rá, mivel nem lehet levenni a hátlapját ergo az akksit sem lehet kivenni, ha úgyvan..


A tippeket előre is köszi.:)



2016. máj. 27. 15:21
 1/9 anonim válasza:
84%
Nekem Iphone 4-em volt és annak sem lehetet levenni a hátlapját. Egyszer történt olyan, hogy lefagyott és magától újra indította magát. Viszont a P8 lite-ot ismeretségi körömben mindenki isteníti. :D
2016. máj. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hm... És mi van, ha nem indul újra magától ez a Huawei? :/
2016. máj. 27. 15:51
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nyomva tartod a kikapcsoló gombját 10-15 másodpercig, ez hardveres funkció.
2016. máj. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Egy gond van vele, hogy így aksit se lehet cserélni. Ha romlik az aksi, aki mehet az egész telefon a kukába, nemrég jártam így... Huawei G6 volt. És természetesen garancia lejárta után... 1 évig vígan használtam, kibírta az egész napot, aztán 1 hónap alatt annyit romlott az aksi, hogy csak 3-4 órát bírt. Nem a huaweit szidom, mert iszonyat jó ár érték arányú telefonokat csinál! Hanem az "egyben" telefonokat.
2016. máj. 28. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Nemkell kidobni az egeszet szerivzben kicserélik neked az aksit vagy lecsavarozod a hátlapot es kicseréled.......
2016. máj. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A levehető hátlapnak az az előnye, hogy ha hordasz magaddal egy másik feltöltött akkumulátort, akkor van lehetőséged könnyedén kicserélni napközben a lemerültet. Máskülönben akkumulátoros töltőt (power bank) tudsz használni.

A nem levehető hátlapú telefonokban csak ha tönkrement, vagy elhasználódott akkor érdemes cserélni az akkumulátort, ezt szervizben, vagy akár te magad is el tudod végezni.

2016. máj. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Huawei van (Ascend P7), a hátlapja ennek se levehető, de ennek még semmilyen hátrányával nem találkoztam. 1 éve van meg, napi szinten több órán keresztül használom, állandóan netezek rajta, és az első néhány hónapban előfordult, hogy befagyott a rendszer, de akkor sem volt gond, mert az újraindításra viszont akkor is mindig reagált, és utána meg gond nélkül, gördülékenyen ment tovább, egy ideje meg már abszolút nem is fagy, szuperül működik.
2016. máj. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Mostanában szinte csak ilyen telefonokat kapni.Az aksi cserét se lehetetlen megoldani.
2016. máj. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na úgy tűnik holnap megveszem a Huawei P8 Lite-ot. Remélem jól döntök. Köszi a válaszokat.
2016. máj. 30. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!