Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Wifi probléma Samsung GALAXY...

Wifi probléma Samsung GALAXY Ace 3-mal? Többi lent.

Figyelt kérdés
Samsung Ace 3 Lte-m van.Az alábbi problémám van vele: A Wifi nem működik,nem csatlakozik fel a hálózatra,pedig jó a jelerőssége,a laptopommal simán sikerül felcsatlakozni rá. Nemcsak az otthoni wifivel van gond,hanem a nyilvánosokkal. pl. plázában,mekiben,stb.Nincs köze hozzá,de a mobilnet teljesen jól működik a telón,csak nem korlátlan,ezért lenne szükség a wifire.Valami házi megoldás van rá(pl valami beállítás,amúgy a wifi beállításokban kikapcsoltam az Alvó állapotban Wifi felfüggesztését,de nem oldódott meg a probléma.Valami más beállítás van esetleg,amit nem vettem észre? Amúgy azt viszont nem tudom,hogy a teló tudja-e a 2.4Ghz,és a 5Ghz.s wifit is(bár nem hiszem,hogy ez lenne a probléma) Vagy szerviz lesz.És a teló 2 éves.

2016. máj. 27. 15:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja,és a gyenge jel esetén nincs wifi kapcsolat funkciót is kikapcsoltam,de nem oldódott meg a probléma.
2016. máj. 29. 21:15
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is Ace 3-am van és nyilvános helyeken nekem is alig akar csatlakozni, gyengébb jelnél meg nem is csatlakozik. Nem tudom hogy UPC-tek van-e, de ha igen próbáld ki a UPC Wi-Free-t, ami ingyenes. Rengeteg helyen lehet találni Wi-Free pontokat,szóval azt jelenti, hogy akinek Upc wifije van, akkor az övét tudod használni ingyen, és nekem eddig bevált, mindig csatlakozott rá jól.
2016. máj. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem Upc Wi-Free vel próbálkoztam,hanem az otthoni WiFimmeL,ami ugyan UPC-s de úgy van megoldva,hogy a nem wifis a modem,hanem a wifit egy TP-link routerrel osztom meg,ami teljesen jó.Más,kódos wifiknél is jelentkezik a probléma,tehát biztos teló hiba.És légyszi a kérdésre válaszolj!
2016. máj. 30. 14:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez csak egy tipp volt a sima wifi helyett, hogy Upc wi-free átmeneti megoldásnak jó lehetne, mert máshogy nem tudok segíteni elnézést.
2016. máj. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kaphatnék olyan választ is,aki tud normálisan segítséget adni?
2016. jún. 1. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!