Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri a fizikai Home gomb...

Megéri a fizikai Home gomb helyett az Accessibility gombot használni iPhone esetén, hogy megkíméljem?

Figyelt kérdés

Apple userek, vagy esetleg olyanok akik gyakran javítanak telefonokat!


Nemrég vettem egy iPhone 6S készüléket (eddig Androidos telefonom volt, ahol nem volt fizikai billentyű a menük léptetésére)

Az az aggályom van, hogy előbb-utóbb nem sérülhet-e, mehet-e tönkre a Home billentyű a használat során? (legalább 5-6 évet ki kéne bírnia ennek a telefonnak jó állapotban)



Megéri-e a fizikai gomb helyett az Accessibility->Assistive Touch Home gombját használnom a képernyőn a fizikai gomb használata helyett?



Nagyon vigyázni szoktam az eszközeimre, és egy kicsit paranoiás vagyok emiatt a gomb miatt :)


2016. máj. 27. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Haaználd nyugodtan a rendes gombot!
2016. máj. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Elvileg ki kell bírnia legalább annyit mint a telefon élettartama, csak én arra törekszem hogy kb. 5 év múlva is legalább ilyen szép állapotában adhassam el, vagy ajándékozhassam valakinek, ehhez egy lötyögő vagy kattogó home gomb nem segít sokat :P

2016. máj. 27. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!