Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC One M9 azt írja hogy a...

HTC One M9 azt írja hogy a "sense kezdooldal alkalmazas leallt" semmit nem tudok hasznalni rajta, hogy tudom megjavitani?

Figyelt kérdés
Most vasaroltam ezt a telefont es a mai nap folyaman kiirta hogy frissiteni kell az appot/rendszert. Ez megtortent. Csak hogy utan ismet feldobta ezt. Megint frissitettem. Aztan harmadszor is es ez utan jott az az uzenet hogy a Sense Home sajnos leallt kuldjek hibauzenet visszajelzest a htc-nek es innentol kb vege. A telefon nyelve amugy angol, viszont mikor ramentem arra hogy ne kuldjon hibauzenetet a beallitasoknal pipa ki, utana azt hiszem kozben mar ujra is volt inditva es magyar lett a nyelv de tovabbra sem mukodik :( tudnatok segiteni, koszonom!!!
2016. máj. 28. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Főmenü Settings -> Backup&reset-> Reset phone -> Erase all data. Vagy ha akkor a baj hogy be se kapcsol rendesen a telefon, akkor megírom mi a teendő.
2016. máj. 28. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mukodni mukodik csak ez a fokijelzo nem, a kezdokepernyore hiaba probalnek ramenni mindig feladja ugye azt az uzenetet. Olvastam valami valami safe mode inditasrol is. Letudnad irni nekem magyarul is menetet mert most meg ugye valamilyen oknal fogva magyar a nyelv. Biztonsagi mentes es visszaallitas--> es itt van egyszer hogy Halozati alaphelyzetbeallitas vagy Telefon alaphelyzetbe allitas.

Anelkul nem lehet valamit kezdeni h adatok ne legyenek oda?

2016. máj. 28. 09:44
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg jo hogy a regi telefon meg masodpercenkent indul ujra...pedig mar majdnem elkuldtem amit irtam elozoleg. Szoval sikerult ujra inditottam a telefont. Most mukodik a menu es a kezdolap is. Velemenyed szerint miert tortenhetett az osszeomlas? Vadi uj telefon :/ most akkor mindig kell ettol tartanom. Igy kisse hasznalhatattlan. A nyelv az magyar, az a sim kartya miatt van? Amugy minden appot ugyan ugy visszatoltott ra. Nagyon koszonom az eddigi segitseged. :)
2016. máj. 28. 11:34
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha ismet feladja rendszer frissitest akkor azt fogadjam el megint? Lehet attol omlott ossze? :s
2016. máj. 28. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!