Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Diákként "csak" ösztöndíjjal...

Diákként "csak" ösztöndíjjal tudok részletre hűségre vásárolni t-mobile-nál?

Figyelt kérdés

Az ösztöndíj az egyetlen fix bevételforrásom papíron,illetve diákmunkán vagyok,de az "amikor akarok akkor megyek" alapon van,tehát nem fix...

Ilyen alapon tudok náluk részletre?


2016. máj. 28. 07:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Kizárt
2016. máj. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A Telekomnál nincs hitelképességi vizsgálat, szóval elvileg tudsz.

Persze azért kérdezd meg őket is.

2016. máj. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mert azon gondolkodtam,hogy egyik osztálytársam kb ilyen feltételek mellet havi 20e ft-ért S6 Plus-t vett...

Én nem is 300e ft-os telefont akarok csak egy p8 lite-t

2016. máj. 28. 12:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Őszintén...meddig tartana felkeresni egy üzletüket és ott azonnal kiderülne, adnak-e, vagy sem részletre neked.
2016. máj. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
meddig tartana ,hmm ,nos : 70 km-re van a legközelebbi,busz 8 óránként jár ,és legközelebb 1 hét múlva járok arrafele,és gondoltam előbb próbálok érdeklődni,hátha más tudna valamit mondani
2016. máj. 28. 14:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor hívd őket telefonon ( 1430 ) és ott kérdezd meg.
2016. máj. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egy ideje a Telekom is csinál hitelképesség-vizsgálatot. De valóban, vagy bemész egy üzletbe, ha az messze van, hívd fel az ingyenesen hívható 1430-at, vagy rendeld meg online a www.telekom.hu oldalon keresztül. Ez utóbbi talán a legkényelmesebb megoldás számodra.
2016. júl. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!