Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem?

Melyik telefont vegyem?

Figyelt kérdés

Galaxy s6?/akkumlátor miatt félek/

Note 4?/2 éves majdnem sajnos de akkumlátora camerái jók/

G4?/műanyag sajnos

Huawei P9?camerai 2.2 és 2.4 rekesz

Indokkal hogy ti melyiket vennétek?



2016. máj. 28. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Huawei p9-et,nem ilyenem van de a a procin kívül (enyém 8 magos) minden egyezik.Én nem igazán vagyok samsung párti,volt már samsungom és a szoftver 2 év után használhatatlan lett,hiába rootoltam frissítettem újabbra szar volt,nem túl megbízható.A huawei annyira lehet megbízható mint az én lenovom szóval én szerintem ez érné meg ezek közül legjobban
2016. máj. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
P9, mert új, ha számít az ujjlenyomat olvasó akkor az is teljesen megbízható, a kamerák nagyon szép képeket csinálnak, főleg a dupla leica, a szoftver teljesen megbízható, hardverileg is nagyon stabil, és nem esik szét a kezedben, tehát összetételre is nagyon jó anyagokból készült.
2016. máj. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bubuka2000 válasza:

Én is P9-et vennék, mert ez idén jött ki.

Egyébként a G4 se rossz,

lehet hozzá bőr hátlapot venni.

2016. máj. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!