Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valakinek iPhone se-je?

Van valakinek iPhone se-je?

Figyelt kérdés
mik a tapasztalataitok? megéri 5s ről váltani ?
2016. máj. 28. 08:45
 1/8 anonim válasza:
48%

Szerintem azért hülyeség mert alakjából bárki azt hiszi hogy az egy 5

Szerintem 6s a legjobb vagy várd meg az újat

2016. máj. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
játsz el a gondolattal, hogy iphone 4 ed van, na ennyivel jobb, mint az amennyivel rosszabb
2016. máj. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Szerintem azért hülyeség mert alakjából bárki azt hiszi hogy az egy 5"


Akkor már inkább egy 7 kinézetű 3 :D

2016. máj. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2016. máj. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, 5s-ről felesleges váltani, nincs az SE-ben semmi olyan, ami hiányozna. NFC-t nem lehet itthon használni (vagy legalább is én nem tudok róla, hogy van értelmes felhaználási területe az ApplePay-en kívül), a TouchID nem lett gyorsabb (mint a 6s-ben), esetleg ha sokat böngészel, vagy játszol, akkor a megnövelt RAM kellemesebb, de ennyi.


Ha most kell valakinek ekkora iPhone, akkor egyértelműen SE, de ha 5s-e van, akkor nincs sok értelme.

2016. máj. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kapott egy viz elleni szigetelést, hivatalosan nem vízálló de nagyon szépen türi a vizet. A kamera is nagyon jóra sikeredett. És allitolag még a 6s nél is gyorsabb !
2016. máj. 28. 18:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem vitatom a grafikonokat, nyilván azért készülnek, hogy cseréljük le a „régi, lassú” készüléket, de:


1. Nem végeztetek töbmillió műveletet egy telefonnal, így annyira nem érdekel, ha egy-egy művelet 0,2mp helyett 0,3-0,4mp alatt hajtódik végre.


2. Soha nem bíztam az ilyen vízállóságban. Egy kis havazást, esőt kibír ez is, ha meg vízállónak kell lennie, arról másként gondoskodom (ja, és van biztosításom).


3. Az 5s képei fullHD-s TV-n is teljesen jók, a kijelzőjén meg tök mindegy.

2016. máj. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az Iphone SE-ben az a legnagyobb előny hogy 4 colos, ami nekem nagyon nagy előny
2016. máj. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!